Skocz do zawartości
GlyMp

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: GlyMp

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): bylem adminem na wielu serwach i nie bylo zadnych skarg

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

Staż w CS-sie: 6/7 lat

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: mam wystarczajace doswiadzczenie w wyllapywaniu czy gracz jest odpalony i niektorym adminom brak doswiadzczenia

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3/4 h

Kontakt: gg; 3391198 lub steam- glebok236

Link do GT: http://www.gametracker.com/player/GlyMp/80.72.43.106:27032/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem jak najbardziej na tak.

 

Kandydat, który jest ogarnięty, miły, spokojny, kulturalny i przede wszystkim jest to osoba chętna do pomocy :).

 

 

 

 

 

Z góry powodzenia.

 

 

 

 

 

@@Edit:

 

Skoro rekrutacja jest nadal otwarta to znaczy, że gracze mogą składać podania, więc nie sugerujcie się tym, że jest za dużo adminów...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja na nie. Jest za dużo admin, a na dodatek kiepsko sie znają i nie potrafią współpracować. Zagość dłużej, daj sie poznać i polubić a dam się przekonać :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja na nie. Jest za dużo admin, a na dodatek kiepsko sie znają i nie potrafią współpracować. Zagość dłużej, daj sie poznać i polubić a dam się przekonać :P

 

 

to nieznaczy ze ja niepotrafie wspolpracowac :) Goscic napewno bede .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czasem zdarza mi się Ciebie widywać serwerze, jednakże w tym czasie przynajmniej ja nie otrzymałem od Ciebie zbyt wielu zgłoszeń. Możliwe, że wtedy każdy był czysty  -_-  Wymgania spełniasz, bo cztery godziny można szybko nadrobić, jak również niekonfliktowa z Ciebie osoba i pewnie masz jeszcze wiele innych zalet, lecz mimo tego jestem na NIE

. Ostatnimi czasy przystąpiło wielu nowych adminów i już powoli zaczynają się konflikty. Jednakże decyzję podejmą wyższe władze  ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Czasem zdarza mi się Ciebie widywać serwerze, jednakże w tym czasie przynajmniej ja nie otrzymałem od Ciebie zbyt wielu zgłoszeń. Możliwe, że wtedy każdy był czysty  -_-  Wymgania spełniasz, bo cztery godziny można szybko nadrobić, jak również niekonfliktowa z Ciebie osoba i pewnie masz jeszcze wiele innych zalet, lecz mimo tego jestem na NIE

. Ostatnimi czasy przystąpiło wielu nowych adminów i już powoli zaczynają się konflikty. Jednakże decyzję podejmą wyższe władze  ^_^

 

 

Kolega Yoda wszystko już powiedział , za dużo adminów jest już na serwerze i zaczynają się coraz większe spinki między adminami . Zgłoszeń na U@ również od Ciebie nie dostałem i nie wyróżniasz się niczym specjalnym na serwerze . Jestem na NIE

.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a czy zglaszanie na u@ jest najwazniejsze to ze inni admini sie spinaja to tylko swiadczy o nich a nie o mnie czy ja tez musze sie z nimi spinac ? ja akorat nie jestem typem czlowieka ktory sie kloci 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja dopiero dzis spotkalem Ciebie pierwszy raz na serwerze praktyczne dzis nie byles osoba konfilktowa jaka jestes nie wiadomo ale jestem jak wyzej fanatic na neutral. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja widziałem na serwerze może kilka razy. Dokładnie jak koledzy wyżej piszą: adminów myślę jest sporo, a uważam, że to przez dosyć małą liczbę godzin wymaganych, a której Tobie też brakuje. Nie widziałem od Ciebie żadnego zgłoszenia. Tak więc jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...