Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> biedny misiu jasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: oeN, biedny misiu jasiu, sztuchcic itd.

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem): Admin 2 letni na pochylnia.pl i na 2-3 siedziach juz nie istniejacych

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: pierwszy steam 2k7 skradziony, drugi aktualny 2k9 przed nimi 2 lata na ns

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Bo mam bardzo duze doswiadczenie jako admin wspolpracowaniem z grupa ac na pochylni lecz sam sie w to nie zaglebialem (czyt. konta na ac/bl)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Praktycznie od rana do nocy jestem na zwolnieniu lekarskim wiec siedze w domu non stop jesli nie gram jestem na steam. Po zwolnieniu wieczorami.

Kontakt: mrdonbartus -  steam 

 

 

 

 

 

Edit: admin ma byc od ograniania serva nie forum wiec nie mam postow bo one sa zbedne z biegiem czasu i to nadrobie. Zauwazylem ze podanie podebna zostalo zamkniete z tego wlasnie powodu co jest troszke niezrozumiale bo w wymaganiach nic o tym nie ma a jak wspom nialem wczeesniej admin jest od serv a mod od forum :)

 

 

 

GT oeN - http://www.gametracker.com/player/oeN/80.72.43.106:27032/

 

GT biedny misiu jasiu - http://www.gametracker.com/player/biedny%20misiu%20jasiu/80.72.43.106:27032/

 

GT sztuchcic - http://www.gametracker.com/player/sztuchcic/80.72.43.106:27032/

 

 

 

 

 

wiecej nickow nie pamietam ;d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Link do GT podaj bez tego nie mozliwosci oddania glosu ;p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16? ja tam widze marne 7,8h jestem na nie malo godzin duuuuuuzo adminow 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Masz jakieś 16h nabite z tych nicków które tutaj podałeś a wymagane jest 30.

 

 

 

Jestem na NIE

 

 

zerowa aktywność na forum , słaba na serwerze . Brak zgłoszeń na U@ i jesteś mało widoczny na serwerze , niczym się nie wyróżniasz .

 

 

 

Do tego dochodzi duża liczba adminów na naszym serwerze więc raczej złą porę wybrałeś na Podanie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po  nocnych mixach mam inny nick nie zawsze pamietam zmienic :) ale to nie tlumaczenie ;) tak z 3 tygodnie juz u was gram z 1h minimalnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Po  nocnych mixach mam inny nick nie zawsze pamietam zmienic :) ale to nie tlumaczenie ;) tak z 3 tygodnie juz u was gram z 1h minimalnie :)

 

 

Przez te 3 tygodnie dzisiaj rzuciłeś mi się pierwszy raz na oczy jak wywalałem cię za AFk lub spekta więc nie wiem jak przemykałeś niezauważony do tej pory nawet i przez admina @nynek który bardzo dużo siedzi na serwerze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak moi poprzednicy jestem na NIE

. Pirwszy raz zobaczyłem Ciebie na serwerze dopiero wczoraj lub przedwczoraj. Konto na forum założone pod podanie. Poza tym prawie 17,5 godzin przegranych na serwerze to zdecydowanie za mało. Ponadto biorąc pod uwagę czas pierwszego pojawienia się na serwerze według GT na nicku SZTUCHCIC oraz na pozostałych to Twoja aktywność nie wypada zadowalająco, nawet jeżeli jesteś na zwolnieniu lekarskim.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Jeszcze za wcześnie na podanie. Pograj więcej i zapraszam za 2 tygodnie.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...