Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> 47 Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:47

 

Wiek: 22+

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na cs-hax i innych serwerach (nie pamiętam wszystkich), no i spore doświadczenie w byciu sędzia głównym blacklisted

 

 

 

http://blacklisted.pl/profile,477,1957.html

 

 

 

Daję mój profil jedynie poglądowo, bo ekipa, któa tam jest to jest dno dna, więc jeżeli komuś się nie spodobała moja decyzja np. sprzed 3 lat to zrobią co im się z tym podoba, ja byłem za czasów analizatora (nie wiem czy go znacie), gdy była dość mocna selekcja podań na sędziego, a dzisiaj się bierze obojętnie jakiego mietka spod mostu.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9, chociaż ostatnio 3 miesiące temu używałem amxbansa, tak długo, aż sieć się rozpadła

 

Staż w CS-sie: Straciłem rachube, od początków tej gry

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego Ty: Uważam, że mam spore doświadczenie w byciu adminem/sędzią i ocenie dem, w tym przyczyniłem się też do złapania cziterów z tego serwera.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2 h

 

 

 

https://www.gametracker.com/player/47/80.72.43.106:27032/   wg gametrackera 43 h przegrane na serwerze

 

Kontakt:  forum pw lub steam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że podanie złożyłeś :).

 

 

 

Jeśli chodzi o mnie to mogę powiedzieć, że widuję go na serwerze i często zgłasza czitów na u@, więc napiszę w ten sposób:

 

W tym tygodniu Twoja aktywność jest trochę słaba, ale jeśli będziesz grać chociaż godzinę-półtorej dziennie to jak najbardziej masz moje tak :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podstawowe wymagania niby spełniasz. Nawet zdarza mi się Ciebie widywać na serwerze, lecz praktycznie wcale nie miałem od Ciebie zgłoszeń na u@. Jednakże podstawowa sprawa to aktywność na serwerze, która jest niezadowalająca i jeżeli taka miałaby być cały czas to szybko byś się pożegnał z funkcją administratora. Poza tym moim zdaniem na naszym serwerze administratorów jest teraz aż nadto. Dlatego niestety, ale jestem na NIE

.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem tego samego zdania co Masta_Yoda dodam jeszcze ze masz zbyt mala aktywnosc rowniez na forum . Rowniez jestem na NIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Poza tym moim zdaniem na naszym serwerze administratorów jest teraz aż nadto. .

 

 

Rekrutacja jest w dalszym ciągu otwarta, więc moim zdaniem jest to tylko szukanie dziury w całym.

 

 

 

Liczba godzin na serwerze jest dosyć ciekawa, a forum z czasem można nadrobić, więc nie widzę w tym żadnego problemu.

 

Kawał chłopa, w dodatku posiada doświadczenie w adminowaniu, także wydaje mi się, że poradzi sobie w tej sekcji.

 

Spory staż w grze, także dlaczego jesteście negatywnego zdania, kpina moim zdaniem. Potrzebujecie kompetentnych adminów,

 

a ten osobnik wydaje się być jak najbardziej na poziomie.

 

 

 

Zdecydowanie na Tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomocny w Łapaniu oszustów. HL.EXE itp..... Na pewno przyda się sieci jako Admin. Widać, że ma doświadczenie po blacklisted, Pewnie większe niż nie jeden admin na d2"2" jak nie największe. Jestem na TAK ze względu na sieć nie na serwer. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...