Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Reklamowka Sieci : ) by faN4t1ck...

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

 

Wybaczcie za te sciny, ALE TAK WLASNIE NAGRYWA "NASZE HLTV" na serwerze DD2 #2 :o // HLTV zrypalo filmik w Calej postaci :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co racja to racja. Pisałem już na temat tego HLTV, ale został nie ruszony tak samo jak sprawa tych choinek. Akcje naprawdę na wysokim poziomie, ale HLTV tak ma je poniszczone że aż ręcę opadaja . No ale cóż, Wojciech akcje jak zwykle na wysokim poziomie, widać że forma jest! Oby tak dalej! Powodzenia :D !!!!! DLA MNIE MISTRZ !!!!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AKURAT TO HLTV TO MEGA PORAZKA... Z RESZTA WIDAC TO PO FILMIKU :/ Tyle ze "NIKT" tutaj tego nie OGARNIE.. Bo na forum nic sie nie rusza... CZY WSZYSCY MAJA WSZYSTKO W DUPIE? LICZY SIE TYLKO $ ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To bardziej powinno się nazywać reklamówka faN4t1cka, a nie sieci :P   Chyba wybrałeś porę krecenia filmu, gdzie grały jakieś boty lub nsy, bo padali jak muchy spod Twojej ręki  :lol:  Jedno mnie zastanawia... klatka z 1:15, gdzie zabijasz ze swojej drużyny Epsilona :lol:  Zakładam, że friendly fire był wyłączony  ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hah, zenua :] Yoda , epsilon tak padl bo HLTV tak go pokazalo , jak przesuwasz suwakiem pod viewdemo to nie raz tak pokaze typka :] a zadnej pory nie wybieralem, bo kazdego tak skaram :]

 

 

 

Aaaaa co do Ciebie richi, to NAGRAJ SAM COS, I POKAZ ;] jesli uwazasz ze to NIC SPECJALNEGO. Mam sporo filmow, i WSZYSCY TO BOTY? AHA... TO MAM ROZUMIEC ZE JEDNAK CALY SERWER TO BOTY ?

 

 

 

Spliff, Twojej kosy nie mam , ale i tak Ci ja oddam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tak jak Yoda napisał to nie reklamówka sieci tylko Twoje Movie Frags :) Poza tym film nic takiego specjalnego .

 

 

Dokładnie jak powiedział kolega wyżej.

 

Nie widzę w tym "promomovie" nic specjalnego, tym bardziej, że nie widzę tego jako reklamę sieci. Bardziej podchodzi mi to pod Twojego tak zwanego "skilla",

 

który mianowicie jest widziany, radze Ci powycinaj najlepsze akcje i stwórz z tego reklamę na YT, gdzie będzie ewidentnie widać, że stworzyłeś 

 

filmik praktycznie rzecz biorąc pod sieć ;)

 

 

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeny jak wy się go czepiacie, zrobił cos żeby się dobrze pokazać, a wy go ciśniecie....

 

 

Tutaj masz rację zrobił coś żeby dobrze się zaprezentować a jak napisał w temacie że to reklamówka sieci więc jedn oz drugim w parze nie idzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...