Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Trzymta sie!

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu chcę zaznaczyć, że żegnam się z forum. Nie z serwerami.

 

Serwery są zaje*iste! Dopracowane, nic do zarzucenia, natomiast atmosfery na forum.. nie będę przeklinać. Pytałem się na shoutboxie 3 razy o jedną rzecz w ciągu 3-5 min.. ni ch*ja nikt mi nie odpisał. Napisał na temat serwera CS:GO DM ani jednej odpowiedzi.. napisałem z prośbą o pomoc ws. celownika w CS:GO po raz kolejny ani jednej odpowiedzi. Widzę, że tu jest coś na zasadzie. -Gadam z tymi, których znam, czerwonemu liże dupę, nowych ignoruję.

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kto Ty?

 

PS. Nie jesteś pępkiem świata, by każdy od razu odpowiadał na Twoje zawołanie, mamy też coś takiego jak życie realne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kto Ty?

 

PS. Nie jesteś pępkiem świata, by każdy od razu odpowiadał na Twoje zawołanie, mamy też coś takiego jak życie realne.

 

 

No cóóóż. Każdy je ma! Ale tak aktywne forum.. ;) Jesteście jedną z najlepszych sieci w Polsce..

 

 

 

@Edit: Tu odpowiedź pojawiła się po 8 minutach. W innych tematach od 2 dni sie nie moge doczekac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Życie realne? Jakoś post napisać możesz, a odpowiedzieć na sb już nie. OMG, patols everywhere. Siema ziom.

 

 

Hhahahahhaha ;)

 

patols everywhere. myślę chłopcze, że nie do końca wiesz co piszesz. usuńcie to w chuj. widzę, że administracja jest na tyle tępa, że nie może przyjąć na klatę faktu, który rzeczywiście zaistniał tylko wyjeżdża z życiem realny, z tym, że moderator ma obowiązek być codziennie na forum. powiem jeszcze tak.. pisałem ten temat na sieci, gdzie jest zerowa aktywność i 2 serwery z czego jeden rozjebany jak taczka gnoju i odpowiedź od h@ dostałem około 3h później.

 

nie będę się powstrzymywał. piszę dalej! - wręcz nienawidzę takich klientów Tom Ek (bardzo pomysłowy nick*). Bierz przykład z kolegi wyżej (heaVeN 'a) :))

 

Także po raz kolejny. Pozdrawiam Was wszystkich szczególności Ciebie Tomku, gdzie jeszcze chcę podkreślić, że bardzo dziękuję Ci za pomoc! myślę, że byłbym bez radny! Mam nadzieję, że będziesz się piął coraz wyżej, aż w końcu coś osiągniesz. Ale pierw musisz zmienić podejście, bo nawet nie wiesz kiedy ludzie Cie wyjebią. pewnie cały temat (lub ta wypowiedź) zostanie usuniętą, bo nie jest wam na rękę, a szczególnie przez chwilą wymienionemu Panu.

 

Jeszcze raz serdecznie Was wszystkich pozdrawiam, a panu Tomkowi wielki ch*j w dupę i kotwica w plecy. ;)

 

 

 

@Edit: Jeszcze tylko dodam, że gdy tu zaglądałem dawniej przy władzy był EvO i forum było zupełnie inne (włącznie z atmosferą :)))

 

 

 

@Edit2: Oraz możesz się spytać "Kto ty?", bo zanim się zarejestrowałeś to zdążyłem odejść:))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...