Skocz do zawartości
ImSwiety

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> ImSwiety na admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nick: ImSwiety

Wiek:16 (rocznikowo 17)

Doświadczenie (w byciu adminem): na tyle by sobie radzić, byłem adminem już kiedyś.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): sam nie wiem może 5, co trzeba to się nauczę ;).

Staż w CS-sie:4 moze 5 lat z przerwą

Steam / NonSteam: Steam oczywiście

Dlaczego Ty: Nie mam dobrego argumentu, czasami  na serwerze tak jak dziś ani jednego Admina nie ma, ja często jestem, staram się pomagać zgłaszam w miare możliwości cheater'ów, kiedyś chciałem złożyć podanie lecz niestety NS mnie wykluczał, dzisiaj mogę spróbować.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie ale przeważnie sporo 2-3 h  :D

Kontakt: 

-forum

-e mail : [email protected]

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/ImSwiety/80.72.43.106:27032/

 Dziękuję.

______________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak:

 

- Czas jaki poświęcił serwerowi

 

-Steam

 

-Wiek

 

-Doświadczenie jakieś jest

 

-Amx "serwerowe które obowiązuje admina" to najprostsza sprawa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Adminów nigdy za mało , problemów nie stwarzasz na serwerze , nw jak tam u innych ale mi mało co zgłaszasz na U@ .

 

 

 

Jak na razie nie mam opinii na Twój temat , być może że mało spędzasz na serwerze 1h-2h muszę Cię lepiej poznać.   :)

 

 

 

 

 

Neutralnie .

 

 

 

 

 

EDIT :

 

 

 

 

 

 

 

 

Przykro mi ale brak Steam powinien wykluczać z miejsca takie podania. Zainwestuj to pomyslen narazie na nie. 

 

 

 

 

Steam / NonSteam: Steam oczywiście

 

 

 

"kiedyś chciałem złożyć podanie lecz niestety NS mnie wykluczał"

 

 

 

 

 

Czytaj uważniej podania ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak napisał Richard wyżej adminów nigdy za mało. Jednakże ostatnio na naszym serwerze przybyło ich bardzo wielu i to takich, którzy już wcześniej tą funkcje pełnili. W związku z tym nie jestem pewien czy jeszcze jeden jest nam potrzebny, tym bardziej, że chodź ImSwiety ogólnie spełnia wszystkie wymagania oraz ma przegraną odpowiednią ilość godzin, to w GT jego aktywność na serwerze wypada dość przeciętnie przez co pewnie długo by przyjętej funkcji nie piastował. Poza tym nie mam żadnych innych zastrzeżeń, gdyż zdarza mi się go widywać na serwerze, jest kulturalny i spokojny oraz dokonuję zgłoszeń, chodź nie wszystkie są trafione. Moim zdaniem można byłoby mu przyznać funkcję admina na próbę, tym bardziej, że idą ferię, a sądząc po wieku to ImSwiety będzie z nich korzystał i miał więcej czasu na utrzymanie porządku na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...