Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ssy których nie mogę znaleźć

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Mini Czarny Dziala JP

 

Godzina, data zdarzenia: 12

 

Mapa: Inferno

 

STEAM_ID / IP:  83.4.191.129

 

Uzasadnienie: Weszłem sobie tak na 10 minut przed meczem Realu żeby zagrać na chwile i jest końcówka mapy i w jednej rundzie ubiłem chyba 6 rywali. Ok dostałem ssy i w pełni to rozumiem, bo przecież admin ma zawsze prawo do zrobienia komuś ssów, patrze na folder cstrike a tam nie ma ssów... Już raz wrzucałem, ale to był inny cs. Teraz pobrałem jakiegoś cs 1.6 Windows 8 i może przez tego cs'a mi sie nie zapisały?? Nie musicie mi wrzucać tutaj linka na wzór wstawiania i gdzie je znaleźć , bo dobrze wiem, tylko że tam niczego nie ma... Co mam robić? Już wczoraj robiłem 125 reklam żeby grać, bo nie mogłem wejść przez jakiegoś gościa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wpisałem w komputerze ale tego nie ma... Musicie mi uwierzyć . Nie ma lepszego coda szukałem przez 5 dni i sie nie doszukałem po prostu mam złego cs'a bo na tym pierwszym normalnie mi sie zapisały i wrzuciłem...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szukaj ss'y o nazwię

 

HalfLife00.tga

 

 

HalfLife01.tga

 

 

HalfLife02.tga

 

 

HalfLife03.tga

 

 

HalfLife04.tga

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, ale ich nie ma... Pewnie i tak mi nie uwierzycie a chciałbym dostać ostatnią szanse, pobrał bym tego starego cs'a na którym wrzuciłem ssy kiedyś. Prosze was. Nie znajde innego coda, bo lepszych po prostu nie ma

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moge jeszcze raz 100 reklam? Wczoraj też robiłem, ale to nie ja czitowałem tylko musiałem robić właśnie za czitera żebym mógł grać. Dacie mi jeszcze jedną szanse z tymi reklamami? Prosze. Pobiorę tego starego cs'a żeby w razie ssów bym je wrzucił

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No to jedyną szansą na ub to 100 reklam masz poradnik poszukaj dobrze http://multi-head.pl/topic/13917-wz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/

 

 

 

 

Czytaj uważniej to co jest napisane w temacie .

 

 

 

 

Niestety musisz dalej szukać tych SS masz 24h 100 reklam juz robiłeś a to jest tylko jedno razowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moge jeszcze raz 100 reklam? Wczoraj też robiłem, ale to nie ja czitowałem tylko musiałem robić właśnie za czitera żebym mógł grać. Dacie mi jeszcze jedną szanse z tymi reklamami? Prosze. Pobiorę tego starego cs'a żeby w razie ssów bym je wrzucił

 

 

Ta opcja jest jednorazowa.

 

 

 

Na znalezienie screenów masz czas do 19.01.2015 - 11:46:35

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ewidentnie widać, że Ci zależy. Grono osób robiące reklamy jest nieliczne a Ty już dostałeś szanse. Myślę, że nikt się nie obrazi jeśli damy Ci szanse na wykazanie się. Zrób 50% więcej reklam a otrzymasz UB. Pamiętaj, że jeśli jakaś reklama się powtórzy lub w pewien sposób będziesz chciał nas oszukać, spotka Cie niemiła kara. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...