Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> rozpie**ole system! powrót Rolni/<'a ;)

Rekomendowane odpowiedzi

no elo xD

 

 

 

Nick: rozpie**le system!

 

Dawniej pod nickiem Rolni/< (Striker mam nadzieje, że pamietasz :cray:  adminowałem ze 3 (słownie CZY) miesiące skarg nie było, utracony admin z powodu braku czasu.

 

Wiek: 26

 

Doświadczenie (w byciu adminem): tutaj, na 2 innych sieciach

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

 

Staż w CS-sie: 4 lata

 

Steam / NonSteam: Stim

 

Dlaczego Ty: Dlaczego Ja? xD spędzam dużo czasu na serwerze, przestrzegam regulaminu i dopilnuje żeby inni też go respektowali :>

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 h

 

Kontakt: Stim, forum, skype

 

 

p.s. jak to czyta jakiś moderator można skasować tamto konto Rolni/<

 

 

 

na nowym nicku:

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27032/top_players/?query=rozpie**ole+system!&Search=Search

 

jeszcze na starym

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27032/top_players/?query=Rolni%2F%3C&Search=Search

 

Ponad 100 godzin na lajcie zrobione :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Liczy się teraz obecny nick .

 

 

 

Dobij godziny na tym nowym nicku , ogarnij troszeczkę te wulgi bo czasami przeginasz i wtedy można by pomyśleć :D

 

 

 

Do czasu nabicia godzin Neutral .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecnie jestem neutralny. Jednakże pamietam Ciebie nawet spod tego nicku Rolni/<, ale w tym czasie już nie piastowałeś funkcji administratora. Dograj do odpowiedniej ilości godzin oraz popracuj nad temperamentem i zapraszam ponownie w nasze szergi :sleepy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pan rolnik wraca na stanowisko admina? :).

 

 

 

Oczywiście, że jestem na tak. Był adminem tego serwera jeszcze jak składałam podanie w maju 2k14, także doskonale pamiętam kolegę :).

 

Dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków. Do tego wiek ma i steam również.

 

Takich osób właśnie potrzeba!

 

 

 

Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro był i się sprawdzał i wtedy spełniał wymagania a zmienił się tylko nick, to nie mam nic przeciwko. Na tak! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

NEUTRAL ;] Wiesz dlaczego ROLNI/< ;]

 

 

 

 

 

Mam takie samo zdanie jak Fanat. Jestem Neutralny

 

 

Może jakieś uzasadnienie do swoich wypowiedzi ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Może jakieś uzasadnienie do swoich wypowiedzi ?

 

 

Zdarzyła się pewna mała spina... My odpuściliśmy, parę razy gdy wbijał na serwer zaczynał powitanie z nami od głupich tekstów w naszym kierunku. Puściliśmy to " bokiem ", ale wiesz takie coś się niestety pamieta. Dlatego nasze zdanie jest neutralne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zdarzyła się pewna mała spina... My odpuściliśmy, parę razy gdy wbijał na serwer zaczynał powitanie z nami od głupich tekstów w naszym kierunku. Puściliśmy to " bokiem ", ale wiesz takie coś się niestety pamieta. Dlatego nasze zdanie jest neutralne

 

 

 

 

ej bez spiny xdd sorry jeżeli Was uraziłem myślałem, że macie większy dystans do siebie i tyle. Mnie jak jedzie pokaz dupe czy inny gracze z tego serwa to odpowiadam salwą śmiechu albo panczuje ich. Nie żartuje z Wami w taki sposób już od pewnego czasu, a szkoda bo polewki są niezłe, ale uszanuje oczywiście Wasze zdanie :]

 

 

 

pozdrawiam xD

 

Rolni/<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

ej bez spiny xdd sorry jeżeli Was uraziłem myślałem, że macie większy dystans do siebie i tyle. Mnie jak jedzie pokaz dupe czy inny gracze z tego serwa to odpowiadam salwą śmiechu albo panczuje ich. Nie żartuje z Wami w taki sposób już od pewnego czasu, a szkoda bo polewki są niezłe, ale uszanuje oczywiście Wasze zdanie :]

 

 

 

pozdrawiam xD

 

Rolni/<

 

 

Słuchaj ziomek jak dla Ciebie nawet lekkie wjazdy na rodziców są żartami (była taka akcja Wjechałeś zarówno na jego rodziców jak i na moich, ale mniejsza w to nie drążmy tematu)   to nie wiem czy mamy w ogóle o czym rozmawiać.... Ale tak jak mówiłem ja jestem neutralny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Słuchaj ziomek jak dla Ciebie nawet lekkie wjazdy na rodziców są żartami (była taka akcja Wjechałeś zarówno na jego rodziców jak i na moich, ale mniejsza w to nie drążmy tematu)   to nie wiem czy mamy w ogóle o czym rozmawiać.... Ale tak jak mówiłem ja jestem neutralny

 

 

sorry stary, ale jak Ci mówię tekst typu: "Twoja stara miesza bigos głową" to raczej chyba wiesz, że nie odnosi sie to do Twojej rodziny. :]

 

dzięki za wypowiedzi, ale serio SH4DOW dobrze się gra więc nie ma co szukać zwary na siłę.

 

 

 

Do zobaczenia na serwie!

 

pozdro xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

sorry stary, ale jak Ci mówię tekst typu: "Twoja stara miesza bigos głową" to raczej chyba wiesz, że nie odnosi sie to do Twojej rodziny. :]

 

dzięki za wypowiedzi, ale serio SH4DOW dobrze się gra więc nie ma co szukać zwary na siłę.

 

 

 

Do zobaczenia na serwie!

 

pozdro xD

 

 

ROLNI\< Masz szczescie ze Wtedy nie mialem @ : ) bo bys pewnie odpoczal i to sporo z tym textem na rodzicow ;]  Mniejsza w to, nie mam czasu przejmowac sie jakimis glupotami, aktualnie jestem za granica i trzeba dalej pracowac , MAMY NOWY ROK :] NOWY WRAZENIA/WYDARZENIA itp ;D i OCZYWISCIE NOWE "SZWEDZKIE KORONY" ktore KOCHAM xD  pozdrowionka ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

ROLNI\< Masz szczescie ze Wtedy nie mialem @ : ) bo bys pewnie odpoczal i to sporo z tym textem na rodzicow ;]  Mniejsza w to, nie mam czasu przejmowac sie jakimis glupotami, aktualnie jestem za granica i trzeba dalej pracowac , MAMY NOWY ROK :] NOWY WRAZENIA/WYDARZENIA itp ;D i OCZYWISCIE NOWE "SZWEDZKIE KORONY" ktore KOCHAM xD  pozdrowionka ;)

 

 

dawaj te korony xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

ROLNI\< Masz szczescie ze Wtedy nie mialem @ : ) bo bys pewnie odpoczal i to sporo z tym textem na rodzicow ;]  Mniejsza w to, nie mam czasu przejmowac sie jakimis glupotami, aktualnie jestem za granica i trzeba dalej pracowac , MAMY NOWY ROK :] NOWY WRAZENIA/WYDARZENIA itp ;D i OCZYWISCIE NOWE "SZWEDZKIE KORONY" ktore KOCHAM xD  pozdrowionka ;)

 

 

 

 

 

dawaj te korony xD

 

 

Nic nie wnosicie swoimi wypowiedziami do podania ogarnijcie zbędny spam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...