Skocz do zawartości
Gość

Sugestie, problemy, pytania, propozycję !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, doszedłem do wniosku, że taki temat będzie bardzo potrzebny, bo cokolwiek wpadnie komuś do głowy, ma jakiś problem, czy cokolwiek go dręczy, to zakłada nowy temat, a można temu łatwo zaradzić, teoretycznie zakładanie tych nowych tematów nie jest niczym złym, ale pisząc wszystko w tym temacie, będzie łatwiejszy wzgląd na bieżące problemy, administracja będzie miała wszystko w jednym miejscu, mam nadzieje, że usprawni to proces usuwania ewentualnych błędów oraz oceny i potem ewentualnego działania w związku z propozycjami. Chciałbym, żeby @555_dni czy ktokolwiek mogący coś zrobić przeglądał ten temat i wszystkie sprawy związane z serwerem będą załatwiane na bieżąco. Mam nadzieję, że spodoba Wam się ten pomysł i będziecie go wykorzystywać. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- ustawić ducha który trwa cały czas coś jak na dd2/inf a nie tylko kilka sek (jeśli to było gdzieś w jakimś temacie to sory nie doczytałem )

 

- odświeżyć rs`y bo już po świętach vieux-smiley.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Up Duch na cały czas? Bezsens. Duch powinien trwać tylko kilka sekund na początku rundy, by każdy mógł opuścić respa bez blokowania. Duch, który miałby trwać cały czas utrudniałby grę (np. brak możliwości podsadzania tt na żelki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Naprawić respy na prodigy, zabijało 2 CT. Najlepiej dodać, żeby na każdej mapie było ze 17 respów na stronę i po problemie (bo ptb przenosi).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Naprawić respy na prodigy, zabijało 2 CT. Najlepiej dodać, żeby na każdej mapie było ze 17 respów na stronę i po problemie (bo ptb przenosi).

 

 

problem z respami pojawia się też na wielu innych mapach ( tuscan, mirage ) , było to już zgłaszane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...