Skocz do zawartości
Lesto

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Bugi?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj (tj. 09.01.2015) ok godziny 17:10 na serwer wbił Koleś o nicku REKLAMA. Zaczął on reklamować jakiś serwer. Naturalnie admini zareagowali an to banem jednak on wciąż grał na serwerze. Po kilku sekundach dostał kolejnego bana, tym razem za ,,czitowanie''. Po ok 1 min wszystkim osobą zmieniły się nicki na ,,REKLAmA'', po czym wywaliło mnie z serwera. Próbując wbić ponownie spotkałem się z komunikatem, że zostałem wyrzucony z serwera. Przez kilka sekund pobytu na serwerze zauważyłem, że innych graczy też wywala. podejrzewam, że ktoś próbował włamać się na serwer i go w pewien sposób psuje. Proszę o szybką reakcję w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pare dni temu też zdarzył się taki przypadek ale wszedł jakiś gościu z nickiem "ip" innego serwera i zaczął spamować na czacie tym ip, kiedy banowalismy go, znowu wchodził na serwer.Trzeba coś z tym zrobic 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale to juz jest od pewnego czasu z tym problem ale widac nic z tym nikt nie zrobi bo maja to pewnie gdzies albo moze sa podjete dzialania ale brak checi na zakonczenie nie wiem ale ja napewno bym u siebie na sieci nie pozwolil do takich sytuacji ale to nie moja siec wiec czekamy na reakcje czerwonych

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...