Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Co by było gdyby yoUrnalyzm'xc był admem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:yoUrnalyzm'xc

 

 

 

Wiek:20

 

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem):owszem ,miałem admina na kilku serwerach ,posiadałem własny serwer :)

 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

 

 

 

Staż w CS-sie: Gdzieś kolo 5-6 latek :) z resztą gracze widzą jak gram :) Nie mam problemów typu ,flesh pod twarz ,gram zespołowo :)

 

 

 

Steam / NonSteam: Oczywiście posiadam Steama

 

 

 

Dlaczego Ty: Chciałbym likwidować botów ,bezczelnych ,zapryszczałych 12 latków które nie mają za grosz kultury i obrażaja innych graczy ,nie mam problemów z wykryciem cheata ,zgłaszam botów na U@ i na steamie :)

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Okolo  2-4 godzin :) zależy od dnia ,bo praca i w ogóle :)

 

 

 

Kontakt: GG:26278449

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/yoUrnalyzm%27xc/80.72.43.106:27032/ Niby nie mam przegranych godzin tyle ile trzeba ,ale jestem aktywny codziennie jak i na forum także na serwerze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Serwer stoi już tyle, że można wbić znacznie więcej tych godzin. 
- Minimum 
30h przegrane na serwerze


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...