Skocz do zawartości
Gość

#admin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo ciepło w ten jakże gwieździsty wieczór. 

 

Ja tylko chciałem bardzo podziękować wszystkim za wspólnie spędzony czas (łącznie ponad 9 miesiecy), poznałem tutaj wiele bardzo ciepłych (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) ludzi i w sumie trochę mi żal tego, że nawet nie zostałem powiadomiony przez kogokolwiek ( i nie mówię tutaj o czerwonych bo wiem że chłopaki macie 13 innych serwerów do ogarniecia) o utracie rangi. Nie żywię urazy ale sądzę, że takie rzeczy jednak powinno sie wyjaśniać bezpośrednio. 

 

Mimo wszystko bardzo dziękuje wszystkim za wspólnie spędzony czas, ciesze sie że mogłem Was poznać i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam pogodnych, Wesołych Świąt. 

 

 

Z serdecznymi pozdrowieniami w stronę Meli, Słodziaka, Aquaxa, N-tego, Angeli i całej pokręconej ekipie administracji. 

 

 

#peace and love

 

 

Piff n' paff.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzymaj się. Mam nadzieje, ze nie uciekasz od nas. :)  

 

Z taka rzeczą proszę do tego, co zarządził odebrania rangi hehe ;)   

 

 

 

Wszystkiego Najlepszego !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No mam nadzieje że będziesz grał i że poprawisz aktywność na serwerze byś mógł znowu być adminem ffa :) jesteś dobrym adminem tylko no ta aktywność cholerna, gdzie rozumiem że trudno jest znaleźć czas a co gorsza siły...

 

Wesołych Spokojnych Świąt :) no i dozobaczyska mordo na serwerze! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zganiałbym tego na opiekuna serwera. Wszyscy dobrze wiemy, jakie panują u nas zasady. Miałeś wszystko na bieżąco przedstawiane w odpowiednim dziale i temacie. Dzięki za współpracę. Zawsze będziesz u nas mile widziany. Wesołych. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chce robić igieł z wideł bo nie warto szczególnie że naprawde ostatnimi czasy nie mam czasu pogodzić wszystkiego razem z pracą i studiami, ale z tego co widziałem to ostatnio aktualizacja ostrzeżeń była pare dni temu i wówczas otrzymałem 'pomarańczowe' ostrzeżenie a po kilku dniach już nie miałem praw administratora. Aktualizacja co 3 dni? :D 

 

 

#aquax, pewnie że nie uciekam mordo - gdy tylko znajdę chwilę zawsze sie pojawiam :) 

 

 

WESOŁYCH :*! 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...