Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban na 1 dzień za "Nooba"

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: kilka min.temu

 

Nick admina/gracza, który zawinił: nie mam pojęcia, jeśli ma mózg mam nadzieję sam się zgłosi, znam tylko Underdoga 

 

Dowody: 95f19df5e361c.jpg

 

 

 

Moj nick Generał Jaruzelski.

 

Owszem, może troszkę przesadziłem używając tego jakże obraźliwego słowa w postaci NOOBA ale rly? ban na 1 dzień za coś takiego ? czy to jest przedszkole :>?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bana dostales od fightera wiec pewnie zobaczymy jakies dowody co tam nawypisywales za samego nooba na dzien bys nie dostal .....

 

co do skargi przedstaw jakies dowody na wine admina ze zle przyznal bana itd bo narazie to zalozyles tylko temat w ktorym nic nie ma

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jest ss z konsoli z moim noobem i nastepnie z banem. :) to bylo od razu po wejsciu na serwer, i zlamieniu przez fightera rundy, co mam jeszcze przedstawic skoro nic wiecej nie bylo ? :>

 

 

 

 

 

a rozumiem, nie jest to skarga, bardziej odwołanie się od bana, rozumiem na godzine, nawet na trzy, po prostu uwazam ze dzien to za dlugo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bana nie dostałeś za samo napisanie "brawo noobie " również chwilkę wcześniej użyłeś obraźliwych słów w stosunku do mnie tutaj jest ss'y z dowodami z mojej strony http://www57.zippyshare.com/v/87383819/file.html . Twoje zachowanie nie było miłe dopiero co dołączyłeś do gry i od razu wykazałeś się brakiem kultury , z banem na 1 dzień troszkę przesadziłem wiec proszę któregoś z s@ o skrócenie go do czasu jaki uważacie za słuszny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...