Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> .::Sniper::.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Mateusz 

2. Kontakt: Steam 

3. Lokalizacja: Podkarpacie 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: 2 do 3 h

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Dużo i o różnych porach :>

6. Posty (min.250 sensownych): Jest 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomóc w utrzymywaniu porządku Procentowemu :>

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Na początek proste działy 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Są :>

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Cierpliwość do czasu jest :D 

11. Coś o sobie: Mam na imię Mateusz pochodzę z Podkarpacia, mam 22 lata obecnie pracuję. Wolny czas poświęcam na csa i dla dziewczyny. :>

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Nie, nie zajmowałem, ale myślę że ogarnę :>

13. Obowiązkowe mikro: Jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś na forum 2 lata bez 2 miesięcy i masz lekko ponad 30 dni spędzonych na forum, dla porównania ja jestem prawie 5 miesięcy, a różnica to zaledwie kilka dni. Postów już nie będę porównywał. Na nie.

 

// edit. @Reprezentant nie ośmieszaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak najbardziej na TAK. Dlugo juz adminuje i robi to solidnie,zawsze byl w porzadku. Staz ma duzy,a to ze nie zna skryptow nie jest problemem sam dobrze to wiem, bo tez kiedys nie ogarnialem AMX a sie nauczylem, zresztą z jego pomoca :) 3mam kciuki!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


citkos tyle że od kilku miesięcy jest nowe forum i nowy silnik i od nowa jest czas naliczany , więc jak nie wiesz to nie komentuj. 

 

Nie ośmieszam się sam miałem ponad 30dni na starym forum mybb xD

 

 

 

Dla mnie neutral bo na sieci jesteś długo , wszystko ładnie piękne ale niestety ostatnim czasem jesteś mało aktywny na forum :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiscie ze na tak:

 

 

 

+Posty

 

+Staz

 

+Same plusy :P

 

+Ogarnia

 

+Czesto na forum

 

 

 

 

 

Jesteś na forum 2 lata bez 2 miesięcy i masz lekko ponad 30 dni spędzonych na forum, dla porównania ja jestem prawie 5 miesięcy, a różnica to zaledwie kilka dni. Postów już nie będę porównywał. Na nie.

 

// edit. @Reprezentant nie ośmieszaj się.

 

 

 

Wlasnie nie wiem kto tu sie osmiesza, To wlasnie dobrze, ze nie nabija bez celowo czasu tylko jest na forum po to zeby cos zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Utrzymaj aktywność, a nawet postaraj się ją jeszcze wzbogacić, a przy następnej rekrutacji myślę, że zobaczymy się w jednolitych kolorach. Na tą chwilę jestem zmuszony odrzucić, bowiem na to stanowisko wybraliśmy już dwóch kandydatów. 

 

 

 

Zapraszam przy następnym naborze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...