Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> DixoneT

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: DixoneT

2. Wiek: 17

3. Doświadczenie: Raz w życiu byłem moderatorem na sieci ****-skill . Co nieco potrafię i szybko się uczę. To dla mnie nie problem podciągnąć się w paru kwestiach.

4. Mikro (obowiązkowe): TAK

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: 2-3h

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Jak wspomniałem pełniłem funkcję moderatora ts3(w/w). Doświadczenia olbrzymiego nie mam,ale wszystkiego można się nauczyć. Myślę,że chęć nauki i zaangażowanie odgrywa tu ważną rolę. Przede wszystkim dużo ludzi mnie zna. Myślę,że zaskarbiłem sobie ich zaufanie i świetnie nadawałbym się na tę funkcję. Prócz tego wiem jak zachować się w każdej sytuacji(kultura to podstawa!). Świetnie znam polszczyzną i ortografię.

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: W grę przede wszystkim wchodzi miła atmosfera. Jestem osobą wesołą i z poczuciem humoru. Świetnie dogaduję się z ludźmi i do każdego podchodzę tak samo. Do tego nigdy nie odmawiam nikomu pomocy i przeważnie zawsze znajdę czas,a to jak myślę jedna z najważniejszych cech moderatora ts3. Co więcej? Porządek to już jest więc będę tylko go utrzymywał i dążył do rozwijania się naszego serwera ts3 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. Dzisiaj wbijał mi na kanał z jakimś innym użytkownikiem i puszczali muzykę i się darli. Na kanale zmieniałem pw oraz ich wyrzucałem, niestety użytkownik ten ma rangi i wbija bez pw. Proszę o zajęcie się nim. Dla mnie jest niedojżały.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...