Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> vip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  ^_^

 

Jakieś dwa tygodnie temu wykupiłem sms-em vipa na waszej stronie multihead na serwerze dd2#1, jednak po paru dniach ( O ile mi wiadomo z powodów technicznych ) serwer przestał działać tak jak powinien, co sprawiło, ( Jak pewnie wszystkim innym mającym wykupioną tą usługę ) że nie mam vipa. Pomimo zapewnień mnie w którymś temacie niżej, nie jestem pewien czy serwer wkrótce zacznie działać tak jak powinien, a minęło już prawie 2 tygodnie od kiedy się zaczęło coś dziać na only dd2 jedynce.  Zakładam, że jeśli by ten problem utrzymał się przez następne 2 tygodnie, to administracja zadośćuczyniła by jakoś poszkodowanym graczom, na przykład dając im vipa w późniejszym okresie na tym serwerze czy coś, jednak nie chciał bym już dłużej czekać. Dlatego też mam ogromną prośbę, ( zakładam, że jest taka możliwość ) o przeniesienie albo nawet o odnowienie

tego vipa na serwer dd2#2, tym bardziej, że mamy już weekend i chciało by się coś popykać w cs-a.

 

 

 

nick na jakim gram: Dariusz Szpakowski

 

usługa była wykupiona sms-em  24.10

 

 

 

z góry dzięki   :hi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...