Skocz do zawartości
nynek

Podanie od NYNKA.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Nynek

 

2. Wiek: Za równy miesiąc będę miał 24 lata.

 

3. Mikro (obowiązkowe): Posiadam.

 

4. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Różnie w ostatnim czasie (kto nie wierzy niech zapyta @Master).

 

5. Dlaczego właśnie Ty (min 100 słów) : Posiadam doświadczenie jako moderator TS3. Miałem już tutaj taką funkcję. Nie było na mnie żadnych skarg, nie było ze mną żadnych problemów. Wiem, na czym polega ta funkcja i jaka wiąże się z nią odpowiedzialność. Nie wszyscy mogą mnie pamiętać z tej funkcji, lecz Ci co pamiętają, nie powinni mieć nic przeciwko mojemu powrotowi. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną, pracowitą. Można mi zaufać. Może nie brzmi to skromnie, ale kto mnie zna, to potwierdzi te słowa. Za moim podaniem przemawia również fakt, że posiadam doświadczenie oraz, że dużo osób mnie zna i wiedzą, że z każdym potrafię się dogadać (pod warunkiem, że tego chce również druga osoba). Zawsze dążę do "pokoju".

6. Co wprowadzisz na naszego TS'a(Wprowadzenie ładu i porządku = odrzucenie podania): ład i... brrr.... Cóż. Dwie osoby musiały zrezygnować, więc administracja szuka następców. Czy trzeba coś wprowadzać? Nie wiem. Chcę pomóc i właśnie dlatego składam to podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie siedzi się trochę na Ts'ie i na prawdę sporadycznie Ciebie widzę, zazwyczaj u góry. To prawda jesteś osobą neutralną, ogarniętą, ale dla mnie to stanowczo za mało, popraw aktywność, pokaż, że Ci zależy. :) Na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...