Skocz do zawartości
#RELOP

Skarga na SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z TS:RELOP

 

Data i godzina: 20:20

 

Nick admina/gracza, który zawinił: @SQNFUN

 

Dowody: 

 

 

 

Na tym screenie widać jak piszę, że miałem śpiewać z , ale mi mikrofon zabrali, oraz widać, że @nynek spamował na czacie. http://iv.pl/images/43626996564868057526.jpg

 

 

 

Tutaj dostaję bana. - http://iv.pl/images/70118200459601597185.jpg

 

 

 

A tutaj piszę do @SQNFUN, który olewa moją wiadomość o banie dla @nynekhttp://iv.pl/images/62945039207215615910.jpg

 

 

 

Świadkowie: Wszyscy, którzy byli na idolu.

 

Uzasadnienie: poprosił mnie, abym z nim zaśpiewał kaczuszki. Ja się zgodziłem, muzyka zaczęła lecieć, a mi zabrano mikrofon. Napisałem, że miałem śpiewać z i dostałem bana za przeszkadzanie. Nie napisałbym tej skargi, gdyby nie dwa fakty. Po pierwsze ban był niesłuszny, ale najważniejsze jest to, że nastąpiło tzw. "koleżeństwo'. @nynek wysyłał kilkanaście wiadomości i nie zostały wyciągniete z tego żadne konsekwencje. Oczywiście, zanim napisałem skargę napisałem na pw do @SQNFUN "Dlaczego dostałem bana, a @nynek nie, który spamował na czacie?" Nie uzyskałem odpowiedzi. Nie toleruję "koleżeństwa" jak myślę, że większość z nas. Jest to bardzo poważna funkcja, więc traktujmy ją poważnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przypomnę ,ze SQNFUN nie był sam na idolu. I to Master organizował tego idola a  squnfun puszczał  piosenki, powinna osoba zgłosić się jak już do innej osoby ;)

 

Także nie tylko nynek nie dostawał bana ale 2,3,4 inne osoby :/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przypomnę ,ze SQNFUN nie był sam na idolu. I to Master organizował tego idola a  squnfun puszczał  piosenki, powinna osoba zgłosić się jak już do innej osoby ;)

 

Także nie tylko nynek nie dostawał bana ale 2,3,4 inne osoby :/ 

 

 

@nynek pisał w tym samym czasie co ja. Ja pisałem SENSOWNIE, a on spamował, cięzko było nie zauważyć. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@#RELOP Wiem do czego zamierasz lecz pamiętaj ,ze on nie był sam !

 

Gdy był jeszcze August bany leciały normalnie za samo pisanie podczas śpiewania bo nie powiem może to denerwować osobę które śpiewa albo słucha ale później były tylko upomnienia i bany leciały po już poważniejszym spamie.. 

 

I nie chodzi o to by wyciszyć dziewki z ts'a tylko aby moderatorzy się zajęli tym co panowało na chacie.

 

Bo te upomnienia były o dupę rozbić bo tak czy siak osoby pisały zdania po zdaniu :/

 

A jeżeli chodzi o screeny to Zakrecony dostał bana za poważniejszy spam ale za obrazę osoby śpiewającej  http://zapodaj.net/d49d03b4c0607.png.html

 

- brak :/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


OK Relop, może masz rację i dostałeś niesłusznego bana na 5min - sorry.

 

Jak jeszcze był Bene to wyłączał czat podczas występów ale później zaczął robić się bałagan na czacie i wszyscy pisali podczas solówek, co tym samym utrudniało występy innym...

 

Razem z resztą staraliśmy się to jakoś ogarnąć aby ludzie przestali przeszkadzać (co prawda mogliśmy dawać ten zakaz pisania no ale to już po fakcie).

 

To był mój pierwszy idol w którym byłem moderatorem, jurry jak i DJ'em jednocześnie (ściągałem muzykę na bieżąco). Może to wszystko mnie trochę przerosło no ale każdy uczy się na błędach.

 

Przyjmę na klatę konsekwencje, oddaje się do dyspozycji administracji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety wczoraj sam widziałem jaki spam był na kanale i moderatorzy musieli jakoś doprowadzić do porządku kanał. Nikt nie chciał by podczas śpiewania pikało mu nonstop pod Waszego pisania, wysyłania linków i tym podobnych dlatego zabierałem opcję pisania kiedy jeszcze byłem. Mogło się trafić że przy całym bałaganie moderacja mogła wyrównać wszystkich do jednego poziomu. Jak dla mnie skarga trochę bez sensu, robienie widły z igły. Śpiewali? Śpiewali. Nie tylko Wy wylecieliście na 5 minut.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...