Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

[PRZYJĘTY]Spróbuję - Podanie Danke:* na admina COD MOD 500K

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

Danke:*:*

 

Wiek:

20

 

Doświadczenie (w byciu adminem):

Dosyć spore :).

 

Znajomość AMXX (w skali 1-10):

7-8/10

 

Staż w CS-ie:

2,5 lata z niecałą roczną przerwą

 

Steam/NonSteam:

 STEAM_0:0:3814373

 

Link do GT z przegranymi godzinami: 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27034/top_players/?query=Danke&Search=Search

 

Dlaczego Ty:

Jestem adminką DD2#2 i ponoć bardzo dobrze sprawuję się już ponad 4 miesiące bez ostrzeżenia w dziale admina :). Uważam się za osobę bezkonfliktową, która zawsze jest chętna do pomocy (co widać na przykład w dziale "zgłoś czitera") :). Dzięki temu, że pomagałam i zgłaszałam (zgłaszam do dziś) dużo cziterów, zostałam doceniona przez byłego S@, przez co dostałam admina bez podania. Właśnie adminując postanowiłam, że zagram sobie pierwszy raz w życiu na COD MOD i nie zawiodłam się - serwer bardzo mi się spodobał, dlatego postanowiłam przybyć tutaj z podaniem :). Teraz chciałabym oficjalnie pomagać adminom, a ten serwer na prawdę ich potrzebuje. Słyszałam też od jednego z adminów, że Positive ma o mnie dobre zdanie i z tego miejsca chce mu za to bardzo podziękować - cieszę się, że kolejna osoba mnie docenia :). Jak na razie nie pracuję, chodzę zaocznie do szkoły (co 2 weekend), dlatego mam na prawdę sporo czasu i mogę na spokojnie pomóc pozbywać się wrednych cziterów :).

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS'a:

Koło 5H dziennie będzie.

 

Kontakt:

Steam, PW na forum :).

 

 

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

 

Danke:*:*

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak  ..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

+ Wiek

 

+ Steam

 

+ Aktywna !!!!!

 

+ Bardzo Miła :)

 

+ Dobrze dogaduję się z GRACZAMI .

 

+ Ma admina na Only dd2 i sobie Świetnie radzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK!!!

+ Wiek oczywiście

+ Steam

+ Doświadczenie i Znajomość AMXX

+ Aktywna

+ Miła/Dogaduje się z Graczami/Adminami

+ Prawda że jesteś bezkonfliktowa ;) Jeszcze nie widziałem konfliktu miedzy Tobą a Graczem/Adminem :)

+ Godziny

+ Pomocna



 

Dasz sobie radę. Pozdrawiam, strzałka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tutaj miałbym napisać, jest naprawdę super osobą, gdy wchodzi na serwer sam się uśmiech pojawia na twarzy. Można fajnie sobie z nią porozmawiać, nigdy nie miałą żadnych konfliktów. Co do amx i dalszych pierdół, to jest w stu procentach " Perfekto :) " Co tutaj jeszcze napisać,

TRZY RAZY TAK!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Noo odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku ;)

 

 

 

Jestem na Duże TAK!

 

 

Madzia jest kulturalna miła pomocna ogarnięta zgłasza bardzo dużo odpałów zawsze przyjdzie jak cziter biega sobie :).

 

 

 

Powodzenia!   :monisia:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...