Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Problem z ssy'ami

Rekomendowane odpowiedzi

Problem tkwi w tym że grałem ostatnio na serwie COD 200lvl , około godziny 23:30 chyba albo 00:00 i dostałem ssy wczoraj nie chcialo mi sie sprawdzac wiec od razu poszedlem spac bo dzis mialem szkole. A dzisiaj przychodze chcac wrzucic ssy , przegladam patrze wszedzie szukam CTRL + F ... nie ma ! Przeszukalem doslownie wszystko , wszystkie zdjecia itd. na kompie ale nie ma moich SSY'ow ! Nie wiem co ja mam teraz zrobić gdyż to jest już 2 raz kiedy tak mam ale na poprzednim serwie mi nie zależało bo znalezłem po chwili ten i zaczałem grać tu, no więc jak może ktoś wiedzieć gdzie tkwi problem to proszę o pomoc. A dodam tylko że :

 

-Nie mam CS na steam

 

-Zawsze mi sie scina podczas zrobienia ssy'ow (najprawdopodobniej to przez komp - 512mb ram 3.07ghz 1rdzen 128mb karta graf.)

 

-Mam csa od strony serwery.wiaderko.

 

 

P.S. Pozdrawiam i liczę na pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdziłem tak jak tam jest napisane , ale nie znalazłem dalej screenshotów pod nazwą halflife000 czy nazwa mapy de_dust001 czy coś. Nie wiem o co chodzi ale chyba sobie nie pogram już.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Musisz dobrze poszukać. Przypominam, że masz na to 24 h. W konieczności jeżeli ich nie znajdziesz musisz zrobić 100 reklam własnoręcznie aby dostać UB  

 

 

Czy tak trudno pojąć że nie ma ssy'ów? Przeszukałem wszędzie pod każdą możliwą nazwą i NIE MA ! A co do tematu reklam to nie wiem jak je robic bo nigdy z tym sie nie spotkalem. I czy nie mozna zaplacic za UB sms? Czy jakos kolwiek inaczej bo nie wiem na czym sie robi reklamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...