Skocz do zawartości
KsOgAmEr22

Podanie.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kuba

2. Kontakt: Steam,GG,FB.

3. Lokalizacja: Wyszków,Mazowieckie.

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 2-3 godziny.

5. Posty (min.200 sensownych): Brakuje jeszcze 37.

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym pilnować ogólnie porządku. 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: "Urlopy/Nieobecności" coś w tym stylu. 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Tak.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Tak. 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 1. 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Coś o mnie? Hmm...Mam na imię Kuba,interesuje się piłką nożną i grafiką komputerową.Chodzę do 3 klasy gimnazjum więc przede mną sprawdzian :D.Nie ma co o mnie pisać,kilka osób mnie zna.To tyle ode mnie. :)

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Nie.Skrypt obsługuje dobrze. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

5. Posty (min.200 sensownych): Brakuje jeszcze 37.

 

 

 

 

To po co napisałeś podanie?

 

 

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Nie.Skrypt obsługuje dobrze. 

 

 

 

 

Skoro nie masz doświadczenia to skąd umiesz obsługiwać ipb? :S

 

 

 

Ostatnimi czasy często mnie irytujesz swoim dziecinnym zachowaniem, jak dla mnie nie nadajesz się na moderatora. Jestem na nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety na NIE (za wcześnie według mnie ;) )

 

 

 

 

 

5. Posty (min.200 sensownych): Brakuje jeszcze 37.

 

 

 

 

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Coś o mnie? Hmm...Mam na imię Kuba,interesuje się piłką nożną i grafiką komputerową.Chodzę do 3 klasy gimnazjum więc przede mną sprawdzian :D.Nie ma co o mnie pisać,kilka osób mnie zna.To tyle ode mnie. :) 

 

 

 

Słabo się rozpisałeś w moim przypadku Cię nie znam i nie wiele się dowiedziałem. 

 

 

 

Nie całe 14dni temu wstąpiłeś w szeregi UBT.  Zajmij się rangą UBT wykaż się i spróbuj ponownie w późniejszym terminie ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z całym szacunkiem, ale nie spełniasz podstawowych wymagań. Staż na moderatora, jak dla mnie o wiele za krótki(Rejstracja to jedno- praca i aktywność to 2), po prostu jako UbT nie przekonujesz mnie aż tak, żebyś został Moderatorem.To co robisz, robisz dobrze i tego się trzymaj. Za szybko podanko, masz potencjał, w przyszłości, spróbuj ponownie. :) jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ode mnie:

 

Dam tak, jeśli Ty w moim podaniu też dasz tak... tylko że ja nie składałem :( więc na NIE, a dlaczego:

 

 

 

- chłopie, masz bardzo odpowiedzialną rangę od paru tygodni, warto się tam rozwinąć!

 

- zaczynasz, odzywasz się - nie każdy Cię zna - pokaż się bardziej :)

 

- skoro interesujesz się grafiką... może uderz w tamte rejony? poznasz więcej osób, pokażesz wkład w rozwój

 

 

 

 

 

Z  ipebe bys dał radę, parę godzin i temat na początek do ogarnięcia ;) a jak będziesz tylko zamykał tematy i przenosił to się innych rzeczy też nauczysz, jednak to za wcześnie według mnie...

 

 

 

Wydajesz się w porządku, pół roku jesteś.... dla mnie jednak to za mało, ale zycze powodzenia  :)

 

 

 

 

 

EDIT: WANDI!!!  dopisz cos bo Ci słodziaki upomnienie wlepią :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


za wcześnie to podanie :) brak wymaganej ilości postów, za krotko jesteś na forum aby zabiegać się o to stanowisko. spróbuj przy kolejnej rekrutacji :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

 

 

 

+ Staż, nie wiem dlaczego osoby wyżej przyczepiają sie do stażu skoro jest wystarczający.

 

- Brak wymaganych 200 sensownych postów

 

- Tak jak wyżej piszą, rozwiń się w obecnej randze jaką posiadasz ;)

 

 

 

P.s Tak zapytam: Wy na tym forum chcecie poloniste czy moderatora? Przecinki stawia bardzo dobrze i co do ortografii to nie ma o co się przyczepić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje mi się, że jak na tak rozwiniętą sieć powinno być wymagane minimum 500 postów. 200 postów. Od kiedy tutaj się zarejstrowałem, to już wtedy było wymagane 200 postów.  Naucz się interpunkcji. Osoby, które tutaj dostawały Moderatora miały zawsze przynajmniej półroczny staż. Poza tym nie mam nic do Ciebie, popraw błędy i złóż podanie w przyszłości. Pozdrawiam. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spełnianie któregoś z powyższych punktów dyskwalifikuje Cię z bycia Moderatorem na naszej sieci. Pisanie podania ze świadomością nie spełniania wszystkich kryteriów traktujemy jako łamanie zasad panujących na forum. Konsekwencją tego będzie przyznanie punktu ostrzeżeń.

 

Może i masz potencjał ale pośpieszyłeś się z tym podaniem. Jestem na NIE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie,

 

- Interpunkcja leży,

 

- Nie spełniasz co najmniej 2 wymagań, co powinno skutkować natychmiastowym zamknięciem podania, jest napisane, nie spełniasz wymagań = nie składasz podania,

 

- Niedawno dostałeś UBT, zajmij się tą rangą a dopiero potem składaj podania o kolejne posady ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...