Skocz do zawartości
Arrow

Perm ale za co ??

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z TS'a : Arrow

 

Kto zawinił : Master

 

Czas sytuacji : ok godziny 12 w dniu 16 lutego 2016 roku

 

Opis zdarzenia : Siedziałem sobie na kanale z Gormitem i Łysym nagle wbija Master i zadaję mi głupię pytania nagle dostaję perma z powodem "BAN za łamanie słowa", nie mam pojęcia o co mu chodzi skoro na ts'sie byłem dopiero drugi raz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam :) a wiec po pierwsze dostałeś "na prośbę" od @@Maluhttp://multi-head.pl/index.php/topic/77828-pro%C5%9Bba-o-perma-lub-usuni%C4%99cie-konta-z-forum/#entry407353) następnie zmieniłeś IP nie kryjąc się z tym i wchodząc na tym samym nicku na TS. po upływie kilku dni wbiłeś na serwer Team Speak pod innym nickiem  (klikając na odnośnik w opisie twojego kanału i wybierając "pokaz na kanale" wskazywało na Ciebie)   i zacząłeś wyzywać administratora

rpp.jpg

 

Za co otrzymałeś bana na 3h,  lecz po 10 min wszedłeś z powrotem. Zgłosiłem to technikowi serwera głosowego @@Bene i wziąłem Cie na rozmowę przy której był własnie technik a ty nieświadomy tego sam przyznałeś się do zmieniania IP po czym powiedziałeś ze juz nie będziesz wchodził na tego TS. lecz niestety dziś mimo mojej prośby wszedłeś :)  

 

 

 

Prosze o zbanowanie @@Arrow za multi konto na forum. 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...