Skocz do zawartości
August

[PRZYJĘTY]August x3!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:berpet

Wiek:19

Doświadczenie (w byciu adminem): za duże na taką słabą sieć :(

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10

Staż w CS-sie: 8lat

Steam ID: 0:0:29765425

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/berpet/80.72.43.106:27027/ http://www.gametracker.com/player/berpet/80.72.43.106:27032/

Dlaczego TY .!: Już pewnie S@ mają mnie dość w ganianiu na serwer :D dzisiaj ponad 10 razy @EvO wołałem na serwer, a kilka adminów ostatnio straciło posady, więc się przydam.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h

Kontakt: steam/pw

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie jesteś nieogarnięty i z takim podejściem na pewno nie odstaniesz tej posady. :D:P

 

 

 

Nie no, na poważnie bardzo duże TAK!

 

 

 

-Był Adminem 

 

-Gra ostatnio bardzo często

 

-Zgłasza na u@ i steam

 

-Wiek

 

-Doświadczenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, nie za bardzo za sobą przepadaliśmy na początku znajomości, ale widać, że ogarniasz temat, zgłaszasz cziterów, wymagania spełniasz.

 

Jestem na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Auguścik oczywiście, że jestem na tak, bardzo dobrze znasz się na adminowaniu, szybko i precyzyjnie wyłapujesz cziterków, masz ogromne doświadczenie i angażujesz się w to co robisz. Może masz ciężki charakterek :D ale tacy ludzie są tu właśnie potrzebni :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciężki charakter to mało powiedziane. Upór jak u osła, broni swoich racji zawzięcie, co przyda się w walce z nieuczciwymi graczami. Jestem na TAK. Wymagania spełnia, zna się na tym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze nie kojarzę twojego nicku "berpet" Nie wyróżniłeś się jak dla mnie niczym szczególnym, przynajmniej osobiście tego nie zauważyłem.  Mając godziny i poparcie innych wielu adminów nie wywiązuje się z zadania Admina i robi po 20 ssów na jednego gracza ponieważ nie ogarniają GRY skillowo. Myślę, że w twoim przypadku będzie podobnie i jestem na NIE. Bez Urazy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...