Skocz do zawartości
SzatanPicolo

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 

- 

200 sensownych postów

; +

 

- 

Minimum 6 miesięcy stażu na forum

; +

 

- 

wiek min.16 lat

; +

 

- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym; hmm , nie mnie to oceniać , ale myślę , że bardzo dobre

 

-

 brak ostrzeżeń w dziale admina*; nie pamiętam 

- dobra opinia wśród administracji; trzeba ich się spytać

- znajomość regulaminu forum na poziomie "bardzo dobrym"; znam

- Ilość ostrzeżeń na forum nie może przekraczać - 5; coś dostałem , ale nie wiem ile

- Brak punktów ostrzeżeń; nie mam teraz

 

 

*Dotyczy tylko wtedy, gdy posiadamy Admina. 

 

 

 

 

Wzór:

 

 

1. Imię: Kacper

 

2. Kontakt: TS , Forum , steam , czasem na skype , gg i na fb jak tak bardzo będziecie chcieli

 

 

3. Lokalizacja: Polska , Śląskie , Bielsko - Biała

 

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): różnie , zależy od tego ile mam czasu ( oczywiście jakbym dostał tą posadę , to byłbym więcej ).

 

5. Posty (min.200 sensownych): jest

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym , aby forum było szybsze i aby tematy nie stały też zbyt długo ,  żeby innym użytkownikom miło było siedzieć na sb itp.

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: szczerze przyznam się , że to obojętne.

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: hmmmm  Jak byłem kiedyś , podkreślam kiedyś na innej serwerowni , której nie ma już  , nikt na mnie nie narzekał . Myślę , że ludzie z JB też mnie polubili     ( przynajmniej jakaś część ).

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:  Jestem Cierpliwy i tu i w prawdziwym życiu , ale jak ktoś przekroczy tą grubą granice to nie jest zbyt miło , ale tylko raz się to zdarzyło. Systematyczny jestem, ale zdarzają się różne rzeczy.

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Jestem Kacper . Moim hobby jest granie w tenisa. Gram już w niego ponad 4 lata i myślę , że jestem w niego dobry . Jestem z Bielska – Białej. Lubię grać w różne gry komputerowe , ale do tego stopnia , aby się nie uzależnić. Oglądam filmy fantastyczne lub horrory. Jestem osobą kulturalną , choć przyznam się , że czasem mogę powiedzieć za dużo , lecz nie zdarza się to zbyt często

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: szczerze nie pamiętam

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Byłem moderatorem na serwerowni , która zniknęła w czeluściach , ale myślę , że coś pamiętam , a jeśli coś zapomniałem to od czego są inne osoby i wujek gogle ??? Żart. Oczywiście myślę , że ogarnę tą posadę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie interpunkcja jest na wysokim poziomie, rażą jedynie w oczy te spacje przed przecinkami. Czytając podanie widać w Tobie potencjał na tę funkcję, ale patrząc na Twoje dokonania na sieci i aktualną aktywność, traktuję je jako nieporozumienie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety jestem zmuszony dać nie :/

 

- Nie widać Cię na forum, nie masz większych osiągnięć.

 

- Totalny brak znajomości interpunkcji (nie stawia się spacji przed przecinkiem, to samo tyczy się kropek)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potencjał zapewne posiadasz, aczkolwiek z powodu kilku kwestii muszę być na nie. Na forum osobiście nigdy Cię nie widziałem, niczym się nie wyróżniasz. Posiadasz 208 postów, a ma być 200 sensownych, no nie wiem. Jak dla mnie za wcześnie na taką posadę, próbuj w przyszłości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kojarzę cię tylko z tego, że byłeś gdzieś tam adminem. Podanie przeczytałem urywkowo, ponieważ spacja przed interpunkcją oraz twoja składnia palą oczy.

 

Ostatnio za dużo cię na forum nie było, przynajmniej z tego co widzę.

 

Dodatkowo - 'Oczywiście myślę, że nie ogarniesz TO posadę.'

 

Moja opinia jest między wierszami.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety na NIE

 

- 29.01 Rezygnacja z admina JB ( Brak czasu, więc czasu na forum też nie bd miał)

 

-200 postów w 1 rok to nie jest dużo.

 

-Czas online  tak samo

 

-Mała aktywność

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Specjalnie nie ruszałem tego podania, żeby zobaczyć czy podejmiesz jakieś kroki co do zwiększenia aktywności na forum. Od 30.01 napisałeś jeden post - to podanie. To zdecydowanie za mało, by objąć funkcję Moderatora.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...