Skocz do zawartości
Gonzo PROSTO.

[Moderator]

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Krystian

 

2. Kontakt: GG: 47551874   TS: #5   Steam: Gonzo PROSTO. I Multi-Head.pl    Forum: http://multi-head.pl/index.php/user/23195-gonzo-prosto/

 

3. Lokalizacja: Anglia, Stoke-on-Trent

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Około pare godzin :D +4/5 teraz ferie więc można siedzieć więcej :D

 

5. Posty (min.200 sensownych): 213

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym przyczynić się do rozwoju Sieci, Staram Wywiązywać swoje obowiązki Systematycznie :)

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Tam gdzie będę potrzebny :)

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 0

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Mam na Imię Krystian, od 3 lat mieszkam w Anglii, w Polsce mieszkałem w Nowym Sączu, Małopolskie, Lubię grać w siatkówkę, chodzić na siłownie, 170 Wzrostu, Niebieskie Oczyska :D, Sexi :P  mam 3 pieski  (Jeden z nich na Avatarze), kotka, fredke, świnkę morską, takie małe ZOO :D

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Nigdy nie byłem Moderatorem, ale wszystkiego można się nauczyć :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś więcej o mnie: Patryk, mieszkam w okolicy Szczecina, zachodniopomorskie, uwielbiam sport konkretnie piłka nożna, pomocnik (numer 17) 180cm wzrostu kontuzja wykluczyła z gry, mam psa z astmą i dwa telefony komórkowe.

 

 

 

Edit. Zapomniałbym dodać, że jestem na nie.

 

Daje sobie ręce poucinać, że wszystkie 213 postów na 200 wymaganych jest sensownych, ortografia Twoja robi wrażenie lecz w tą drugą stronę. http://scr.hu/23do/7g5ey

 

Zacytuję kolegę z :mg: "Udam, że nie widziałem tego podania."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim skromnym zdaniem, muszę dać Ci na nie. jesteś Opiekunem Bf4, sprawujesz rangę jako członek UbT, to bardzo mnie to cieszy, że dostajesz owe posady i się z nich wywiązujesz. W roli Moderatora w tej chwili Cię kompletnie nie widzę, podanie jakoś mnie nie przekonuje, po prostu jeszcze nie ten czas. Twoje posty, które nie raz widziałem, również mnie zniechęcają, musisz to poprawić i to szybko! Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak

 

 

 

Mimo kilku wpadek które Ci się zdarzają jak kazdemu normalnemu człowiekowi, wywiązujesz się dobrze ze swoich zadań, jeden błąd nie może przecież przekreślać szansy na zostanie moderatorem. Jeden wyłapał że walnąłeś gdzieś gafę i nagle wszyscy powariowali...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps. to że jestem na tak nie ma nic wspólnego z tym że to opiekun coda bf4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może jestem tu bardzo krótko ale dobry moderator powinien świecić ortografią jak i interpunkcją to żaden cud nauczyć się tych rzeczy. Na Twoim miejscu było by mi trochę wstyd bo mam paszport francuski i nigdy nie byłem w polskiej szkole a z tego co widzę to piszę lepiej od Ciebie ;)

 

p.s zapomniałem dodać ,że jestem na nie, gdybyś to poprawił to jak najbardziej na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie: Chcemy abyś skupił się na opiece serwera oraz ubt bo to poważne rangi i wymagają czasu jak i poświęcenia

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...