Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Czar prysł...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

 

jestem poważnym człowiekiem, to co tu napiszę nie ma w żadnym celu obrażenia czyjeś osoby.

 

 

 

Jestem na sieci MH od paru miesięcy, zatrzymałem się tutaj po dłuższej przerwie od CS'a. Wszedłem na serwer FFA i od razu spodobał mi się klimat. Fajne pluginy, fajni ludzie, fajny klimat... zostałem. Zacząłem grać, złożyłem podanie o admina, wszystko było fajnie, ludzi non stop full serwer , pluginy i gra bardzo fajna, ludzie roześmiani...

 

 

 

Potem były lekkie problemy z serwerem (jakieś dziwne lagi), ok rozumiem, można było jakoś to naprawić i zostawić serwer w ustawieniach jakie były.

 

 

 

Jednak nie, Panowie 7 i Keymil zadecydowali zrobić diametralną zmiane serwera (nie mam nic do Panów, wyrażam jedynie swoją opinię... nie chcę żadnych niepotrzebnych spin). Zrobili typowy serwer FFA, no prawie typowy. Okej, ale po tej zmianie zaczęło grać mniej ludzi, stała ekipa się rozsypała...  Jest długi weekend, godzina 22 a na serwerze co ? 6 osób... czyli jednak coś nie tak.

 

 

 

O co apeluję ? O powrotu do stanu serwera sprzed zmian gdzie było naprawdę bardzo dobrze a ludzie byli zadowoleni... jeżeli nic się nie da z tym zrobić, stracicie wielu graczy którzy zostali tutaj na stałe, a nowi się nie pojawią bo 1.6 upada...

 

 

 

 

 

Decyzję pozostawiam Wam,

 

z pozdrowieniem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sama prawda teraz moze z 16 osob jest po tym jak ktorys z adminow zmieni mape na DD2, co do przywroceniu ustawien do starych watpie aby sie serwer tak teraz rozkrecil jak byl wczesniej . Pozdro ; )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podtrzymuje zdanie kolegów, mimo że ja tam cały czas gram i pewnie grać będę, to nie zmienia faktu, że gra się gorzej, nie ma tego klimatu, gra mniej ludzi.. Wszystko się zmieniło jak pan Keymil wrócił na serwer, to on podawał info co do zmian co w takim razie znaczy że on układał wszystko na tym serwerze.

 

 

Pozmieniane zostało praktycznie wszystko, do tego usunięto mapy które jednak przyciągały graczy ( przykład to de_alexandra/alexandria czy jakos tak nie pamietam nawet dobrze, mapa mi sie bardzo nie podobała, bardzo jednostronna jak potrafilo sie to wykorzystać ) niby mapa nic specjalnego ale ludziom się podobała a mapy sie ustala pod ludzi a nie pod wlasne zachcianki i przekonania.. w sumie do tej pory nie ma jakiś nowości, mapek które by zaciekawily czy przyciagnely ludzi, przykłady były dawane ale nikt sie tym zbytnio nie interesuje...

 

 

Te usuwanie spadochronu to w sumie mi obojetne nie potrzebuje tego osobiscie i do tego sie przyzwyczaili juz ludzie wiec powinno sie to pominac.

 

 

 

Kolejna sprawa to te podnoszenie granatów, w czym to komu przeszkadzało to nie wiem, może sie nie znam, moze na FFA sie takich rzeczy nie praktykuje :D nie wiem...

 

 

 

Ale postawmy sprawy jasno, jakby było dobrze to by nikt nie narzekał a chyba nawet ktoś kto bardzo rzadko korzysta z forum zauwazy, że jest to teraz nagminne. Nawet jak nic sie nie zmieni, bo te NASZE zażalenia są jak rzucanie grochem o ścianę.. to i tak beda ludzie tam grac, nie tak licznie ale beda.

 

A jeszcze jedno to to że Keymil, admin, ktoś kto wprowadzil tyle zmian i jest kimś chyba ważnym skoro to zrobił, na serwerze jest niespotykany, nie widzialem go od bardzo dawna, moze sie nie trafiamy ale bez kitu praktycznie go nie widuje.. To by było na tyle, pozdrawiam i liczę na jakąkolwiek wypowiedź kogoś wyżej postawionego w związku z tym o czym sie tu produkujemy..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż już było nie raz wspominane to iż straciliśmy bardzo dużo osób z serwerowni tym nie potrzebnym stawianiem serwera od nowa,teraz naprawdę on wygląda jak pare setek innych serwerów (głównie tą wypowiedż kieruje do Keymil'a i do 7'ego),bo jak wiemy to oni postawili serwer od nowa co skutki są negatywne a nawet bardzo negatywne,ja nadal nie rozumiem dlaczego nie można przywrócić starych pluginów...tak pewnie powiecie żeby nie robić z FFA  4Fun'a, tylko kiedyś były te pluginy i nikt nie narzekał wręcz przeciwnie full serwer był większość czasu aż miło się patrzyło.Jeżeli nie nastąpią jakiekolwiek zmiany na FFA to raczej szanse są marne aby stan serwera uległ zmianie. 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Reptile  --->   Xander.! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystkim nam zależy, żeby graczy było pełno na serwerze.. 

 

Te wszystkie zmiany jak widać wyszły nam bokiem i naprawdę wystarczy popatrzyć na statystyki serwera żeby zobaczyć, że jest słabo. 

 

 

Jak w temacie, czar prysł - od kiedy serwer przeszedł metamorfoze. Nie można nikogo winić za to każdy z Nas chce dobrze dla serwera i tak powinno pozostać. 

 

Przychylam sie do powrotu pluginów, jak pisałem z 2-3 miesiace temu.. Musimy sie wyróżniać a nie pozostawać jednym z kilkuset tysiecy innych serwerów. 

 

 

 

//

 

Bardzo prosze o nie zamykanie zbyt wcześnie wątku na zasadzie wypowiedź Administracji i /close co jest ostatnio upowszechnione :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tych, których nie mam, proszę o dodanie na steam. Mój login : aquax1112   Zajme sie serwerem, ale potrzebuje pomocy w postaci tego co bylo mniej wiecej jeszcze przed modernizacja serwera.

 

 

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...