Skocz do zawartości
Atnam

Jak bawić się Cmd :D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś chciałbym zaprezentować jak zszokować znajomych,rodzinę że niby jesteśmy (hakerami) 

 

Co będzie nam potrzebne?

 

-Cmd (potocznie uruchom)

 

-Trochę fajnego kodu 

 

-Chęci 

 

 

 

Więc na początek klikamy w 

 

Start>uruchom i wpisujemy cmd.exe i wyskakuje nam okienko :) 

 

i piszemy cd.. (klikamy enter i znów)cd..

 

Następnie wpisujemy start (3 razy) będą nam się otwierały okna i w każdym następnym wpisujemy start 

 

Gdy już mamy ok 3 lub 4 okienka najlepiej będzie jak wpiszemy w każdym z nich color a :) i teks mamy na zielono

 

Ale co dalej?

 

Gdy już wpisaliśmy we wszystkich okienkach ,,Color a'' w tedy wpisujemy 

 

title hack 1 title hack 2 title hack 3 tyle ile mamy okienek to dajemy tą liczbę mamy 3 okienka to w 3 okienkach musimy wpisać pojedynczo title hack 1 (w pierwszym okienku) title hack 2 (w drugim okienku) title hack 3 w (trzecim okienku) 

 

Następnie zmieszamy  te okna  żeby 1 okienko zajmowało ćwiartkę ekranu tak to ma wyglądać  

 

Gdy już małe są  okienka możemy do każdego okna wpisać tree i nacisnąć enter :) 

 

i możemy zwołać np mamę że wbijamy jej na komputer :) 

 

Ten poradnik jest na You tube zrobiony przez innego człowieka ale ja postanowiłem napisać:) 

 

Moj znajomy ze strachu poszedł wyłączyć komputer a miał do domu ładne 3 km :D 

 

 

 

Temat jest poświęcony do treści edukacyjnych :D mam nadzieję ze wam się to jakoś spodoba chodź wiem że poradnik nie jest jako tako najlepszy bo zastanawiam się jak dodać grafikę że dodaje obraz i on jest bez linku do pobierania go :) 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...