Skocz do zawartości
FILO

gracz cover

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o bardzo  zwracac szczegolna uwage na gracza cover z tego wzgledu gdyz jak jeszcze mialem tu admina zlapalem danego gracza na wh mial wtedy nick el hombre loco .. gracz ma zmioenne ip wiec zmienil je i nick i gra prosze na niego uwazac :) pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a to Ci dopiero... miałeś tu admina i nawet nie wiesz że skargi pisze się w innym dziale?

 

ponadto masz jakieś dowody?

 

 

 

§8. Niedozwolone treści.

 

Na forum zabrania się następujących rzeczy:

 

  • reklamowania konkurencyjnych serwerów/sieci w miejscach innych niż te, które są do tego przeznaczone (czyt."Reklamy serwerów/sieci").
  • pisania postów, tematów obrażających innych użytkowników.
  • pisania postów, tematów oczerniających innych użytkowników.
  • pisania postów, tematów wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej lub innych przejawów
  • pisania postów, które zawierają treści prywatne - Np. cytaty rozmów ze skypa/gg - W celu uszanowania prywatności osób, które nie chciały publikacji jakiejś rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pisze w tym dziale zeby wszyscy wiedzieli bo w dzial skarg nie kazdy wchodzi...ci co mnie znaja wiedza ze mowie prawde :) a dowody mam w pamieci ..teraz temu graczu sie nic nie zrobi gdyz nie ma w amx bansie juz tego bana gdyz czyszczony jest co jakis czas co mnie denerwuje ..jedynie pozostaje teraz pilnowanie gracza .. a dowod jest tez taki ze wczoraj o tym na serwerze rozmawialem z nim przez mikrofon i wielokrotnie sie do tego przynzal ..jesli ktos slyszal rozmowe to potwierdzi :)hmmm nazywaj to jak chcesz oczernianiem ja tylko mowie jak bylo a na tym serwerze cziterow tolerowal nie bede ... i dodam ze to nie jest skarga tylko komunikat gdyz moim zdaniem powinni byc admini uswiadomieni co to za typek  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem, że chcesz dobrze, ale jak nie ma żadnych dowodów temat jest bez sensu, ale myślę, że Admini zwrócą szczególną uwagę. 

 

 

 

Jednak następny taki temat będzie wyrzucony do kosza. :) Postaraj się o demko i tyle. ;>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...