Skocz do zawartości
preson

[Redaktor] hoj hoj

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper.

Wiek: 19.

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: http://steamcommunity.com/id/nikosdesign/

Staż na forum: 2-3 lata.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Zdarzyło się być redaktorem raz czy dwa.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.plVip, grafik, opiekun serwera, admin serwera.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 7/10 - nikt nie jest idealny.

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Nie jestem w stanie tego stwierdzić. Na pewno będą się pojawiały w tygodniu jakieś wywiady, ale mimo wszystko moim priorytetem jest powrót gazetki.

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Wywiad z Sylwią, opiekunem COD 80K. Dodam jeszcze, że mam zamiar wrócić z odświeżoną wersją gazetki  :)

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]-------------------------------------------------------------[/align]

 

[align=center]Wywiad z @Sylwia^^[/align]

 

[align=center]-------------------------------------------------------------[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Historia:[/align]

 

[align=center]NikoS[/align]

 

[align=center]Sylwia^^[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć Sylwia, miło że się zgodziłaś na ten wywiad.[/align]

 

[align=center]Mi jest również miło.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zacznijmy od podstaw, przedstaw się nam aby każda osoba na forum, mogła Cię poznać.[/align]

 

[align=center]Jestem Sylwia, mam 17 lat posiadam na forum 3 rangi są to: UBT, Opiekun Serwera i Admin serwera. Przebywam czasem na ts, jestem osobą niekonfliktową.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Skąd pochodzisz? Uczęszczasz do szkoły? A może pracujesz?[/align]

 

[align=center]Pochodzę z Makowisk jest to niewielka wioska na Podkarpaciu, uczęszczam do szkoły aktualnie do 3 gimnazjum, dlatego że poszłam o rok później do podstawówki niż mój rocznik więc chodzę z rocznikiem 2000 do klasy.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiedz nam, jakie są Twoje zainteresowania?[/align]

 

[align=center]Interesuje się motoryzacją, aktualnie nie posiadam mojego wymarzonego cudeńka (Motocykla) ale kto wie, może już niedługo będę mieć również interesuje się muzyką, jak i grą w Counter- Strike 1.6.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz już swój wymarzony motocykl? Możesz podesłać jakieś zdjęcie.[/align]

 

[align=center]Jest to Kawasaki H2r cudeńko *.*[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]24govvt.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Muszę przyznać, niezła bestia. Wspomniałaś, że interesujesz się muzyką, tworzysz coś własnego?[/align]

 

[align=center]Nie mam aż takiego twórczego talentu ale podśpiewuje sobie piosenki artystów.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kto wie, może masz jakiś ukryty talent. Powiedz nam, jesteś z kimś w związku? Czy może singielka?[/align]

 

[align=center]Jestem singielką ale kto wie, może los się do mnie uśmiechnie. Od 11 miesięcy jestem sama ponieważ nie wiązałam się w związki, ale coś planuje bo powiem skrycie, zakochałam się.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ważne, żeby się nie poddawać i walczyć o to co się kocha! Jakie masz plany na przyszłość?[/align]

 

[align=center]Na przyszłość planuje mieć kochającą rodzine, dom i pracę a skryte marzenie to zwiedzić najciekawsze miejsca na ziemi z ukochaną osobą.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Marzenie warte spełnienia. Opowiedz nam teraz, jak się znalazłaś na Multi-Head?[/align]

 

[align=center]Całkiem przypadkowo, szukałam dobrej, ogarniętej serwerowni/sieci ponieważ ta na której byłam wcześniej upadła.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wolny czas spędzasz naprzając na serwerach Multi-Head czy nie tylko?[/align]

 

[align=center]Różnie to bywa raz jestem z przyjaciółmi a raz siedzę i gram nabijając fragi i godzinki  :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz jakiś swój ulubiony film? Muzykę? Książkę?[/align]

 

[align=center]Trafiłeś w sendo moja ulubiona książka to "Szeptem", a film to "Trzy metry nad niebem", w muzyce gustuję jak każdy chyba to, co mi wpadnie w ucho.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trzy metry nad niebem, sam za nim przepadam. Masz jakieś motto, na którym się opierasz?[/align]

 

[align=center]Tak posiadam "Bo czasem trzeba zamknąć oczy, by zobaczyć to co niewidoczne..."[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz 3 rangi - UBT, Opiekun COD 80K oraz Admin ODD2 - nie jest Ci ciężko połączyć swoje życie prywatne z obowiązkami na forum?[/align]

 

[align=center]Sama się dziwie, że jakoś daję radę ale trudności za dużych nie mam bo uczę się dość dobrze. Jak słucham nauczyciela na lekcji to pamiętam dość dużo ponieważ jestem osobą, która zapamiętuje podczas gdy słucha więc radzę sobie. Jeśli chodzi o życie prywatne moi przyjaciele tolerują to, że gram w Cs i wiedzą, że jest to dla mnie ważne bo jak, niektórym wiadomo gram ponad 6 lat.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z kim masz najlepszy kontakt na forum?[/align]

 

[align=center]Z Madzią (Danke) jak i z Michasiem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A jak z Twoim serwerem? W jakiej jest formie? Masz może jakieś plany wobec niego?[/align]

 

[align=center]Planów było dużo i są one zrealizowane, pozostały jeszcze nowe piosenki na serwer i będzie dobrze. Z moim serwerem jest dobrze nie ma już crashów i w tym chciałabym podziękować Michasiowi bo w trudnych chwilach był i pomagał mi z serwerem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jeszcze kilka takich krótszych pytań i kończymy.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubione danie?[/align]

 

[align=center]Sałatka owocowa.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubiony napój?[/align]

 

[align=center]Sok pomarańczowy.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A myślałem, że wódeczka ^^[/align]

 

[align=center]Blee jak wódka to tylko smakowa o nazwie "Barmańska"  :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubiony sport?[/align]

 

[align=center]Piłka nożna.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W takim razie ulubiony klub?[/align]

 

[align=center]Legia Warszawa.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chodzisz na mecze?[/align]

 

[align=center]Nie mieszkam w Warszawie ale byłam na stadionie narodowym  ;)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zapodaj swoje 2-3 ulubione piosenki.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center][media]

[/media][/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center][media]

[/media][/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center][media]

[/media][/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobra, masz swoją chwilę, chcesz kogoś pozdrowić?[/align]

 

[align=center]Chciałabym pozdrowić Lube, Michasia, Danke, Augusta, Anie, Mala, Aquaxa wszystkich członków UBT, moich Adminów tych co są i byli jak i również wszystkich z Only DD2 #2[/align]

 

[align=center]Oraz wszystkich użytkowników MH  ;)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jeszcze raz dziękuję, że dałaś się namówić na wywiad. Życzę Ci wszystkiego dobrego i żeby Twoja ukryta miłość odwzajemniała to uczucie.[/align]

 

[align=center]Dziękuje za wybranie mnie do wywiadu. Życzę Ci udanego dnia.[/align]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak ;).

 

-Dobry Grafik,

 

-Posty, Staż na forum,

 

-Pomocny,

 

-Fajny, krótki wywiad.

 

 

 

Idealny kandydat na to stanowisko :D

 

 

 

======================

 

Pozdrawiam, @Gargulec

 

======================

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja zaszaleję :D

 

 

 

 

 

Kojarzysz mis się z osoba miłą , taka dobrą duszą -nie wiem dlaczego. Nie ma z Tobą problemów, na działach ogólnych nie widziałem skarg i chyba wywiązujesz się ze swojej pracy bardzo dobrze, co przemawia za Twoją kandydaturą :)

 

 

 

Podanie:

 

Wywiad dość ciekawy, ale krótki. Brakuje mi tu większej ingerencji w osobowość, doświadczeń czy planów na przyszłość - byśmy mogli się dowiedzieć czegoś takiego, co ciężko uzyskać od rozmówcy... taką nutkę nacisku (ale miłego) :P Nie powiem, trochu wciąga i niezła aranżacja... to na plus:)

 

 

 

Styl, interpunkcja, ortografia? Radzisz sobie :)

 

 

 

Nie wspominasz nic o recenzjach i artykułach... mówisz o wywiadach i gazetce... ok - mi się to podoba, bo trzeba kogoś kto dobrze zajmie się tymi działami, proponowałbym jednak wrzucić gazetkę, pokaż jaki masz plan - daj nam przykład ;)

 

 

 

Za wywiad: NEUTRALNIE

 

Za podejście i plany: na TAK

 

 

 

U mnie masz (tak jak wychodni średnia z dwóch wyżej) TAK , jednak miło by było zobaczyć zwiastun gazetki :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gazetkę mam zamiar zrobić w formie graficznej. Przykład z innej sieci:

 

 

 

MjMlcIW.jpg

 

 

 

Oczywiście nasza będzie lepsza, ładniejsza i bardziej dopracowana(być może zakodowana).

 

Myślę, że do 2-3 tygodni pojawi się pierwsze wydanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem na tak, wywiad krótki, ale dobry, bez większych błędów, szczegółowy, można się co nieco dowiedzieć o osobie, z którą przeprowadziłeś wywiad.

 

 

 

Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ortograficznie dobrze, kilka błędów "interpunkcyjnych". Ogólnie wywiad normalny, bez szału. Duży + za to, że chcesz wskrzesić gazetkę. Jestem na tak, powodzenia. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...