Skocz do zawartości
ImSwiety

[ODRZUCONE]Podanie na Admina ImSwiety.

Rekomendowane odpowiedzi

PODANIE

 

 

 

 

Nick:ImSwiety

 

Wiek: 16.

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bywałem Administratorem serwera na może 4-5 serwerach jednak dość długo (bb,only dd2).

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 jak coś trzeba ogarnę

 

Staż w CS-sie: jeżeli chodzi o to ile już straciłem na nim czasu to 2 lata około. ( :D )

 

Steam / NonSteam: NS. jednak jeżeli bym dostał informację, że mogę być Adminem kupię od razu od znajomego.

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/ImSwiety/80.72.34.124:27034/

 

Dlaczego TY .!: Więc,  Adminów bardzo rzadko widać oprócz NumberOne . Przyda się więcej pomocy, bardzo fajny serwer i chodź  nie gram długo to już ogarnąłem i myślę, że spełnię funkcję dobrego Admina :).

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy , jestem na wielu serwerach jednak  na cod 200 2  ostatnio siedzę  sporo i  w te wakacje mógłbym posiedzieć dłużej. 3 godziny dziennie praca ale to nie przeszkodzi. Oczywiście jeżeli trzeba wejdę odrazu.

 

Kontakt: GG:46378403  i forum :D

 

 

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum, tak.

 

- Posiadanie mikrofonu, tak.

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, tak.

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy, PEWNIE :D

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze, chyba mnie lubią .

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam, tak jak piszę wyżej

 

- Minimum 16 lat. tak

 

 

 

 Jeżeli nie przyjmie się podanie prosił bym o napisanie co mam poprawić.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




ypli.png






Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:A więc poprawić musisz godziny, gdyż trzeba 30 ii Steam obowiązkowo.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...