Skocz do zawartości
ImmOrT4L

imigrant- zbyt dobra klasa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze ten temat, ponieważ ta klasa jest zbyt mocna na tle innych. Dzięki dodatkowemu dmg z m4 obrażenia są serio bardzo wysokie... a do tego jeszcze eliminator rozrzutu, dzięki temu jest się maszyną do zabijania i dlatego większość ludzi z premium gra właśnie tą klasą. Dodatkowo widzi niewidzialnych, jak dla mnie bardzo głupie bo jaki sens ma teraz granie ninja? traci ona swój największy atut, przy czym nadal kosztuje 25 złotych, a już teraz jest praktycznie nie grywalna. Imigrantowi powinna być zabrana ta umiejętność i chociaż ciut go osłabić, np. zrobić mu mniej dmg. Mam nadzieje, że gracze cod200 wypowiedzą się w tym temacie.

 

 

 

Pozdrawiam Immo :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zmienic cala ta klase lub usunac ninje bo i tak nikt nia juz nie gra :)

 

 

Wypraszam sobie! Ja gram ninją cały czas, bo żadną inną klasą nie potrafię, a co do samego imigranta to rzeczywiście widać różnicę i też uważam że powinien zostać chociaż trochę osłabiony...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem za tym zeby imigrant nie widzial ninji. Bo skoro ty placisz za to zeby byc niewidzialny, to on robi na odwrot, placi za to zeby widziec niewidzialnych. Bo powinna byc jakas klasa premium z dobrym atutem. Ale jestem za tym zeby mu zmniejszyc DMG bo jest za dobre :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O nie nie bez sensu jest usuwanie klas którymi gra wielu graczy. Tak owszem jest może przesadzona rozmawiałem z @Mart_Verum na temat imigranta i proponowałbym zmniejszyć mu dmg do 10+ i eliminator rozrzutu zależny od inteligencji, co do widoczności Ninjy powinno zostać tak jak jest, ponieważ jest to jakaś alternatywa na tą klase :)

 

@ImmOrT4L speedhackera każdy widzi a zobacz jak można nim kosić, i nie przesadzajmy bo klasa została dopiero wprowadzona po lekkiej przebudowie więc dajmy jej szanse, jeśli bedzie trzeba to się ją osłabi. Przypomne, że tak samo było z ninją gdy każdy na nią narzekał i w tej sprawie właśnie został stworzony imigrant. 

 

 

 

edit: @Master Też dobra propozycja ;)

 

Niestety, ale tak już zawsze jest nie da rady każdemu dogodzić ;)

 

@ImmOrT4L Ale ja nie mówie, żeby jej nie osłabić tylko chce dać się poznać tej klasie. Pamietam jeszcze dość niedawno podobnie było z klasą stalker, pojawiały sie 4 osoby grające to klasą i chwile potem tematy podobne do tego o osłabieniu klasy. Teraz gdy gra nią sporadyczna ilość graczy to klasa jest okey. Przypomne jest to nowo wprowadzona klasa po przeróbkach dlatego grywalność nią jest wysoka, lecz z czasem ona spadnie i klasa stanie się neutralna ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie... Raz za słaby, raz za dobry... Nauczcie się grać np Reaperem... Zobaczcie jak ta Premka koksi...

 

Zawsze tak bedzie, że jak ktoś zacznie mocniej cisnąć jakąś klasą to będzie płacz, a żeby każdemu dogodzić dla każdego gracza powinna być 1 osobna klasa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chodzi mi ze na tle inncyh klas jest zbyt dobra, a reaper nie jest wcale dobra klasa.. Imigrant jest przesadzony, skoro nagle okolo 15 osob przenioslo sie na niego, a co do gry ninja nie ma sensu bo wiesz ze jestes niewidzialny i masz inny styl gry niz speedhacker, a imigrantem ktory widzi ninje jest srednio 5 na jednej mapie ;) Wiec ninja nie jest teraz niczym specjalnym, a kosztuje 2 razy wiecej.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za tym zeby usunac eli lub cale dmg.... a  reszte zostawic bez zmian. 

 

Gralem nim troche trafilem platyny bilem srednio 70-80 wiec prosze was :) Grajac konspirantem/kapitanem lub inna klasa nie masz szans zabic gdzy pada sie na 3-4 hity ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ Wejdź na serwer jak będą grali imigrantami i wtedy powiedz, czy będzie zbędna poprawka tej klasy ;) . Klasa jest stanowczo za mocna, gdyby tak nie było to by nie powstał ten temat i wszyscy nie byli by za tym by ją osłabić ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I już!

 

Płacze zostaly wysłuchane.

 

  • 5 DMG z M4A1
  • 5 DMG z AK47
  • 1/3 z HE
  • Widzi niewidzialnych
  • Brak eliminatora
     

To ostateczna wersja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...