Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Proszę o odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Gram

Godzina, data zdarzenia: ok 17

Mapa: de_dust2002

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 24359659

Uzasadnienie: Tak jak mówiłeś wcześniej, że godz ss'ow jest różna.. sorry ale to pewnie dlatego, że nie przeczytałem tego poradnika na forum i chciałem zmienic te screeny w format JPG ale to trzeba było tym programem.. kurde no co poradzę, że tak wyszło. Jeszcze raz przepraszam ale myślę, że to dlatego, że 1 raz spotkałem się z tą formą wstawiania ss'ów.. zawsze wystarczyło spakować JPG w winrar i było dobrze bez żadnego programu. Proszę o pozytwynie rozpatrzenie :) na prawdę gram czysto i trochę to dziwne, ze mam bana ale rozumiem mój błąd. Jeśli to rozpatrzysz negatywnie to rozumiem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spakuj oryginalne pliki w paczkę i wstaw w tym wątku. Przykro mi ale bez tego UB nie będzie. 

 

Tak dla przypomnienia powiem, że ss`y robią się w formacie bmp lub tga. Z jpg raczej się nie spotkałeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Spakuj oryginalne pliki w paczkę i wstaw w tym wątku. Przykro mi ale bez tego UB nie będzie. 

 

Tak dla przypomnienia powiem, że ss`y robią się w formacie bmp lub tga. Z jpg raczej się nie spotkałeś

 

 

No ja Ciebie rozumiem tylko chodzi o że ja odrazu jak zobaczylem w poradniku na forum, że mam szukać plików w formacie TGA to chcialem zobaczyc te screeny i wybrałem otwórz za pomocą tego programu JPG domyślnego w Windowsie i myślałem, że będę mógł je sobie obejrzeć i wtedy mi sie zmienił format tych plików i dlatego jest napisane, że modyfikowałem.. i teraz nie można tego cofnąć ani nic.. rozumiesz ? A dopiero pózniej doczytałem na forum, że to trzeba tym programem je otworzyć. Wiem powinienem przeczytać cały poradnik od razu ale niestety jestem w gorącej wodzie kompany :( Nie chciałbym  przez taką głupotę zostać z tym banem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...