Skocz do zawartości
Gonzo PROSTO.

[Moderator TS3] Gonzo PROSTO.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Gonzo PROSTO.

2. Wiek: 18

3. Doświadczenie: Potrafię obsługiwać podstawowe funkcję ts3 (banowanie, tworzenie kanałów, zmiany daty, dodawanie rang itp :)

4. Mikro (obowiązkowe): Posiadam :)

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Parę godzin, przeważnie jestem cały czas :) 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Bardzo lubię pomagać użytkownikom, Szybko i bez konfliktowo dogadam się z każdym urzytkownikiem. Myślę że możecie liczyć na moją pomoc, 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Szybką i bez konfliktową pomoc zawszę jestem do usług, zawsze otwarta dłoń służe pomocą :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to ile na ts jestes? Cały czas czy kilka godzin? Jestem na nie, jak już Cię widać na TS to afkujesz. Masz tez Op Serwera więc zajmij się Nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6. ... "urzytkownikiem" xDDDDDDD

 

 

 

Na nie. Siejesz syf na ts, wchodzisz na kanały prywatne strasząc że kickniesz właściciela kanału mając vip channel admina B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Jesteś miły tylko przy administracji, gdy kiedyś wszedłem jako zwykły user pod innym nickiem kazałeś mi wypie*****ć :) 



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...