Skocz do zawartości
Vizorowsky

Skarga na Zakręconego (NADUŻYWANIA RANGI NA TS)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Wzór skargi (data i godzina): 2016-02-04

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Zakręcony

 

Dowody: SSY - http://www36.zippyshare.com/v/4fQUV9Hm/file.html

 

Świadkowie: LudzieCygana,Master,Misia,Vizorowsky,Kagi,Gustaw,Vegas,Quality. I jeszcze inne osoby których nicków nie pamiętam.

 

Uzasadnienie:[/align]

 

[align=center]Podczas śpiewania na kanale Karaoke ,Zakręcony bez powodu wyrzucał bota Heaven'a ,Heaven nalegał a by przestał wyrzucać ale bez zmian dopiero po jakimś czasie gdy przestał puszczać piosenki.Także puszczanie Ivony z przezwiskami na wyznaczone osob, zagłuszało śpiewanie innej osoby robił to specjalnie aby sprowokować inną osobę np: Kagi był przez niego wyzywany Typu "Kagi Cwel" itp. kierowane w inne osoby.A dodam jeszcze gdy LudzieCygana puścił swoja piosenkę i on go także wyrzucił z powodem który powiedział - "ZAGŁUSZAŁ MOJĄ PIOSENKĘ" , przypomnę ,że Cygan jako pierwszy pościł a on mu się po prostu wpierdzielił.

 

A jeszcze co do Ivony te wyzwiska.było spokojnie użytkowane z 200x na początku było śmiesznie ale później zaczął przeginać z wyzwiskami.

 

 [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 to ivone nie tylko ja puszczałem więc mnie o to nie osądzaj, po 2 Cygana wyrzuciłem bo pierw heaven włączył muzykę a potem Cygan włączył coś dlatego go wyrzuciłem bo zagłuszał heavena muzykę, a po 3 heavena bota przeżuciłem bo ja włączyłem muzykę na swoim bocie gdy Master śpiewał a że heavna bot zagłuszał to go przeżuciłem, Tyle ode mnie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Świetna składnia 

 

2. Po 2 _____ to twój bot?

 

3. Zagłuszał muzykę no bez przesady akurat był aktywny bot ____ przy cyganie.

 

4. I to bot _____ zagłuszał heavena bo to on puszczał piosenki dla Mastera. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli to twój bot wywoływał Iwonę dziękuje skończyłem ,świadkowie mogą się wypowiedzieć ;)

 

Akurat specjalnie pod koniec śpiewania patrzyłem kto używa mikrofonu w czasie używania Iwony :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodasz mu ostrzeżenie w dziale administracji czy jak? Jeśli nie masz uprawnień to nie zamykaj skarg bo od tego jest administracja. Czekam na sprawozdanie z rozmowy oraz na konsekwencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...