Skocz do zawartości
m4rox

Problem z kontem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D mam nadzieje ze uzyskam pomocy a mianowicie:

 

Dzis rano wbijam na serva i patrze a tu nie ma skinow, na poczatku myśle że byl reset ale wchodze w menu i mam kilka skinów.

 

Wczoraj około godziny 12:00-01:00 gralem i jeszcze wszystko bylo nawet kilka skrzynek otworzylem a teraz nawet kluczy nie ma ale klucze to pikus bo tylko 2 mialem, ale na tych skinach mi bardzo zależy ponieważ cieżko na nie pracowałem od chyba trzech miesiecy je zbieram i pragne dodac ze kolekcja bylo troche duza i cenne skiny były :( nie chce zebyscie mnie zle zrozunieli, nie chodzi mi o to ze skiny sie tylko licza, ale sa tylko dodatkiem i ze liczy sie tylko dobra gra ale jak bym chciał dobrej gry to bym pewnie wybral server bez skinów :) 

 

Jest szansa na odzyskanie tego? Nie wiem też czy takie sprawy pisze sie tu ale jestem mocno zdenerwowany :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Raczej nie mogli tego zrobić ponieważ mam konto i raczej trudne hasło a po drugie to nie sądzie ze ktoś późno w nocy mógłby to robić bo rano około 9 już nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widziałam takie sytuacje na tym serwerze że był gracz poszedł i minute potem wszedł na chwile z jego nickiem tylko dodany (1) a następnego dnia ta osoba nie miała paru rzeczy ;P ja też raz tak miałam wiec wiesz wszytko jest możliwe :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim razie trzeba to zmienić nie możecie sobie pozwalać na takie zachowanie trzeba wprowadzić lepsze zabezpieczenia Ale według mnie to jest niemożliwe żeby ktoś się na konto włamał nie sądzie ze to jest możliwe może to jakiś Bug serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...