Skocz do zawartości
Marynarz

Podanie Marynarz_7er

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Marynarz_7er

Wiek: 30

Doświadczenie (w byciu adminem): 6 lat prowadziłem własną sieć serwerów więcej chyba nie trzeba pisać.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę, że na 8,5 mogę się ocenić choć miałem 3 lata przerwy od CS'a.

Staż w CS-sie: NonSteam 2 lata a od 2010 Steam

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Wiem, że gram u Was za krótko ale nie zaszkodzi podanie złożyć :)  raz kozie śmierć. hmm...dlaczego Ja? Potrafię szybko wychwycić cheatera a druga sprawa to często jest tak, że nie ma żadnego admina na serwerze no i trzeba przerwać grę z powodu kilku cheaterów bo grać się nie da. Co do zachowania/kultury oraz gry to może niech gracze się wypowiedzą bo nie lubię się chwalić :P 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wszystko zależy od mojej pracy ale ogólnie gram często.

Kontakt: marynarz56

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.52:27480/top_players/?query=marynarz_7er

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza sprawa - nie spełniasz pierwszego wymagania, na które wszyscy patrzą tj. godziny.

 

Druga sprawa - poganiasz innych adminów. Nie dajesz im w spokoju popatrzeć nawet na grę gracza, tylko komentujesz ich pracę.

 

Trzecia sprawa - nie wyróżniasz się z tłumu graczy grających na serwerze.

 

 

 

To, że zgłaszasz na @u, ok. Jednak bardzo wiele razy zdarzyło Ci się podważać decyzję admina, czy to moją czy innego, niepotrzebnie komentując co wpływa na twoją niekorzyść. Za nasze decyzje jesteśmy rozliczani przez wyżej postawione osoby, a nie przez gracza.

 

 

 

Jak dla mnie na dzień dzisiejszy - NIE

 

 

 

@edit

 

To jest twoje podanie a nie temat do dyskusji. Trochę samokrytyki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podważać decyzję admina? Nie przypominam sobie takiej sytuacji.  W jaki sposób? Bo napisałem, na co czekasz zamiast go zbanować? Proszę Cię!!!  Nie moja wina, że potrzeba Ci 2-3 rund żeby złapać cheatera. 

 

 

 

PS. Nie wyróżniam się? yyy mam garnitur założyć? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tę chwilę jestem na nie. Masz za mało przegranych godzin, a aktywność w ciągu ostatniego tygodnia nie powala. 

 

Jednak widziałem cię kilka razy i nie mogę powiedzieć, żeby były z tobą jakieś problemy.  Z podania wynika, że masz doświadczenie. Zgłoszenia na u@ są,na plus również Steam, mikro i wiek,więc jeśli poprawisz aktywność  i dobijesz godzinki bd miał moje TAK.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zróbmy tak, dobij te brakujące godzinki i spokojnie za 2 tygodnie możesz ponownie składać podanie :)

 

Nie możemy dać jednej osobie taryfy ulgowej bo reszta może źle się z tym poczuć, albo będziemy mieli ogrom podań z niespełnionymi wymaganiami. 

 

Z serwera Cię znam i spełniasz wszystkie wymagania poza tym właśnie jednym - godziny. Powodzenia !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...