Skocz do zawartości
Gość

[UB]PROŚBA O UB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Marlboro#

Godzina, data zdarzenia: 18:40-18:50/ 31.05.2014r.

Mapa: dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:35757133

Uzasadnienie:  Witam. Grałem dziś na serverze de_dust2/inferno ( za długo nie pograłem bo około 5 minut i dostałem ss). Wszystko było by okey bo ss wstawiłem na forum ale UB niema ponieważ ss są niby z 28 maja ( na kompie mam 28 maj data a jest  31 maj, już zmieniłem na 31 maj) Nie wiem co mam zrobić bo innych ss niema, a jestem pewny na 100 PROCENT, że to są te ss tylko że są z 28 maja bo na kompie miałem taką datę podczas robienia ss. :) Proszę sprawdzić hltv z servera i wyjaśnić tą sprawę. Mogę przypomnieć gdy przed zrobieniem mi ss zabiłem typka to popłakał się i powiedział do admina "SPRAWDŹ TEGO MARLBORO!!!" :) A JA PO PROSTU UŻYWAM SŁUCHAWEK ( gram na słuch, wiec podczas oglądania demka, proszę się skupić [każde tupnięcie wychwycić].

 

 

 

                                                                                                                                                                               DZIĘKUJE POZDRAWIA MISIEK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

więc wstaw hltv z czasem z momentu otrzymania bana :)

 

 

Daj linka do hltv - server dd2/inf. Jak wchodzę w hltv servera dd2/inf to niema tam żadnych linków z hltv. :) TAK JAKBY NIE BYŁO HLTV NA SERVIE 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

zatem zaczekajmy na admina banującego niech potwierdzi moment zrobienia ssów 

 

inaczej nic nie zrobimy trzeba było pilnoawc czasu

 

 

HMM TO NIECH SIĘ TEN ADMIN TROSZKĘ RUSZY!! :) BO JUTRO NAPISZECIE MI ŻE 24H MINĘŁY I JUŻ NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ !! :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WITAM. 24h minęły. PROSIŁBYM O UB. PROSIŁBYM TEŻ O TO, ABY DLA ADMINA BANUJĄCEGO POLECIAŁO OSTRZEŻENIE!! :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HALLO 24h minęły a UB jak nie było tak niema... :) ADMIN BANUJĄCY SIĘ NIE WYPOWIEDZIAŁ!! PROSZĘ DLA NIEGO O OSTRZEŻENIE A DLA MNIE O UB :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...