Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> serwer FFA, oczekuję propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem a propo tematu "Czar prysł.." który został zamknięty. Chodzi o to że wprowadzone zmiany chyba w wiekszosci zdały egzamin bo grałem z 2,5h i bylo caly czas full praktycznie. Ale jedno jest dla mnie wrecz idiotyczne i niezrozumiałe, co mi sie niepodoba również na serwerze dd2 only, a chodzi o możliwość kupienia dwóch granatów.. Nie rozumiem dlaczego takie cos zostało wprowadzone.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No 2x HE na runde można było by wyje.... skoro można podnosić granaty z ziemi to myślę że 2x na runde nie sa potrzebne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety 2x he tylko denerwuje, przykład-nowy gracz który o tym nie wie, dostaje z 2 he i już pada.. Albo druga sytuacja-mapa de_aztec, wychodzisz na most, rzucają w Ciebie 3 osoby po 2x he- nie do przeżycia. Jestem za wywaleniem tego pluginu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat nie odswieżany od sierpnia, postanawiam go zamknąć, ale założyć jednocześnie podobny, który pozwoli na łatwy kontakt z administracją i wyeliminuję ciągłe zakładanie nowych tematów. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...