Skocz do zawartości
CI4ST3K

Podanie Wypas :D

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: NaWypasie

 

2. Wiek: Przez kolejne 2 miesiące 15 ^^

 

3. Doświadczenie: Byłem już moderatorem na kiliku serwerach TeamSpeak 3

 

4. Mikro (obowiązkowe): Posiadam ;)

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Ostatnio nie bywałem, ale zaczynam siedzieć spowrotem :D Po uzyskaniu rangi 1,5 h przynajmniej :D

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Myślę, że jestes pomocny. Nawiązuje dobry kontakt z ludźmi. Sumiennie wywiązuje się z powierzonych mi obowiązków. Szybko się uczę, gdybym czegoś nie wiedział

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Przede wszystkim pomoc, która jest najważniejsza. Zadbam również o miłą atmosfere i żeby gracze mieli u nas jak najlepiej ;)

 

 

 

 

 

 

 

--------------

 

EDIT

 

--------------

 

To tylko tak zanim odrzucicie podanie.

 

Dziękuje za Wasze wypowiedzi ;) Tylko szkoda, że jak jedna osoba napisała o moich rangach, które w ogóle nie mają się do tematu i wszyscy zaczęliście pisać to samo. Wszystkie wypowiedzi tylko i wyłącznie na nie z powodu moich rang.. I jestsem pewny, że wszyscy sugerujecie się tą jedną wypowiedzią. Szkoda, że nie macie własnego zdania, ale mimo to dziękuje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko koleś byłbym na tak gdyby nie to że jesteś już w unbanteamie i do tego jesteś redaktorem fanpage co zabiera też dużo czasu zajmij się swoimi obowiązkami najlepiej do tego 1,5h to za mało

 

jestem na nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz już 2 rangi funkcyjne :) Zajmij się nimi. Poza tym widziałem cie może 2 razy na ts'ie.

 

 

 

 

 

edit.

 

Rangi rangami ale jakoś cię nie widać na tym TS'ie. A co do tych rang to u wielu osób kończyło się to na rezygnacji z jakiegoś stanowiska ponieważ brakowało czasu na ogarnięcie wszystkiego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz już 2 rangi i myślę że powinieneś się na nich skupić i poświecić im czas, aby wykonywać swoje obowiązki należycie. Jestem na Nie, sorrki  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na TAK

 

+Ma 2 rangi i daję radę  (ma chłopak siły na 3 rangę to próbuje) 

 

+Jest krótko ale pokazuje, że mu zależy i stara się pomagać wszędzie gdzie się da 

 

+Wiek może nie jest "stary" ale bez problemu wpadnie na jakieś nowe pomysły i nas zaskoczy.

 

+Ogarnięty

 

+Szybko pokazuje, że da radę i można na nim polegać

 

 

 

Przykro mi z powodu, że podanie pewnie Ci odrzucą z powodu 2 innych rang...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Rzadko widujemy Cie na ts, są osoby z dłuższym stażem, którzy spełniają nasze kryteria 



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...