Skocz do zawartości
heaVeN.

Podanko od heaVeNa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: heaVeN.

 

2. Wiek: 13 wiosen.

 

3. Doświadczenie: Nie mam niestety żadnego, aczkolwiek szybko się uczę. Ogarnę raczej tą posadę, wydaje mi się, że to nic trudnego.

 

4. Mikro (obowiązkowe): Jest.

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Łooo, tutaj chyba nawet 6/7 godzin zajdzie. Bardzo długo siedzę dniami na ts'ie, porozmawiać z kilkoma osobami.

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Dlaczego ja.. Czemu nie. Jestem chłopakiem, który szybko się uczy, uczy się także na błędach, tą rolę bym raczej ogarnął bez problemu. Mimo, iż wiek nie jest tutaj wymagany odpowiedni, więc mi się wydaje, że raczej nie ma tutaj wiek żadnego wpływu i nie ma nic wspólnego z tą rangą, jaką obejmuje moderator ts3.

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Przede wszystkim, to raczej chodzi tutaj o atmosferę jaką panuję zawsze na ts'ie. Jest spokojnie fajnie. Ale często widuje takich gości co wiecznie wchodzą na kanały i trollują, przeszkadzają w rozmowie, albo gdy się gra w globala, a tutaj akurat wchodzi. To strasznie to denerwuje i użytkownicy są wkurzeni i wychodzą z ts'a.

 

 

@@MichaSiu przepraszam bardzo, ale powiedz Ty mi. ,,Koleżeńskie wypocinki" no dobrze, tyle, że nie powiem już kto tu dostał admina przez ,,kolesiostwo".

 

Już nie będę do tego tematu wracał, bo zbędnie. Gdzie Ty mi mówisz, że koleżenskie wypocinki. ,,Chłopaczek któremu szybko się różne rzeczy nudzą.

 

Przypuszczam, że tak samo będzie z tą rangą". No dobrze, zrezygnowałem z Admina Jail'a. Tylko, z jaila. I Ty masz mi do zarzucenia, że jestem chlopaczkiem ktoremu sie szybko nudza rzeczy. Powiem krótko, kazdy ma zdanie. Tylko Ty jestes w tym momencie w bledzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę Was!

 

Koleżeńskie wypocinki.

 

 

Jestem na nie.

 

Chłopaczek któremu szybko się różne rzeczy nudzą.

 

Przypuszczam, że tak samo będzie z tą rangą

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś w porządku osobą, ale moim zdaniem brakuje Ci doświadczenia. Musisz jeszcze się wielu nauczyć, podanko za szybko. Na tą chwilę są lepsze podania, innym razem(masz potencjał, mimo młodego wieku).  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Proszę Was!

 

Koleżeńskie wypocinki.

 

 

Jestem na nie.

 

Chłopaczek któremu szybko się różne rzeczy nudzą.

 

Przypuszczam, że tak samo będzie z tą rangą

 

 

Ty chyba se jaja robisz chłopak zaangażowany w to co robi :) Jestem na TAK zaangażowany w swoje obowiązki, mimo wieku bardzo inteligentny ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Jesteś bardzo inteligentny lecz nie podołałbyś hołocie na tym ts, zapewne młody wiek Cie 
dyskfalifikuje
 


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...