Skocz do zawartości
QueQuality

Podanie na Moderatora Teamspeak3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: QueQuality

 

2. Wiek: 18

 

3. Doświadczenie: Nigdy jeszcze nie byłem moderatorem ts'a ale myślę że nie jest to nic trudnego i ogarne to w mgnieniu oka :)

 

4. Mikro (obowiązkowe): Tak

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Na Ts'ie siedzę tylko gdy gram z przyjaciółmi oczywiście gdy dostane posade moderatora będę przebywał na teamspeaku od 3 do 5 godzin myślę że stabilnie.

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Właśnie dlaczego ja doświadczenia nie mam ale jestem osobą która szybko się uczy i myślę że poradze sobie w 100% na tym stanowisku.

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Postaram się aby nowi jak i starzy użytkownicy teamspeaka czuli się dobrze u nas.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywny na t's, miło się z nim rozmawia, taki pozytywny kretyn trochę :D, aczkolwiek nie można mu nic złego zarzucić. Myślę, że szybko się nauczy, na tak, pozdro!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na tak. Widzę go często na TS'ie oraz wiem, że szybko nauczy się "ogarniać" moderatora. Powodzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Pozostali kandydaci niestety byli lepsi co spowodowało odrzucenie Twojego podania 



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...