Skocz do zawartości
brOOk3n

Podanie Tushirek? ;)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Tushirek

 

2. Wiek: 16

 

3. Doświadczenie: Miałem kiedyś styczność z Moderatorem TS'a, mam nadzieję, że coś jeszcze z tej posady w głowie zostało :D 

 

4. Mikro (obowiązkowe): Posiadam.

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: To zależy od dnia, aczkolwiek 2h+ dam radę ogarnąć ;)

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Jak pisałem wyżej, miałem już styczność z ową rangą, aczkolwiek w razie potrzeby liczę na pomoc :P Poza tym sporo przesiaduję na TSie i chciałbym co nieco pomóc użytkownikom :)

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Moderatorów TS nigdy za dużo, na pewno mogę zaoferować swoją pomoc, chciałbym odciążyć innych z obowiązków, postaram się również wprowadzić porządek. 

 

 

 

Z góry dziękuję za wszystkie pozytywne jak i negatywne zdanie na temat mojego podania ;)

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ewentualnie tak. :D Przesiaduję często na TS'ie i myślę, że da radę pomóc jako moderator. Jedyny minus to głos, który może przestraszyć małe dzieci. :D Pozdrawiam :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie: Niestety nie spełniasz naszych wymagań, pozostali kandydaci byli lepsi 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Malu, z szacunku do graczy powinniście wpisywać powody odrzucenia. Nie wszyscy są "górą", zresztą po coś w tym szablonie moderacyjnym to uzasadnienie zostało swego czasu wpisane. Ja jako stały bywalec na forum jestem ciekaw waszych decyzji i uzasadnień. Dzięki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...