Skocz do zawartości
Mikus

Cygan na Moderatora?? Spróbujmy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: LudzieCygana

 

2. Wiek: 17

 

3. Doświadczenie: ostatni raz modetatorem byłem 2 lata temu ale postaram sobie przypomnieć komendy potrzebne dla moderatora oraz znam osoby, które pomogły by mi :)

 

4. Mikro (obowiązkowe): Posiadam

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: 4-5 godzin

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Chciałbym pomóc innym użytkownikom :)

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Myślę, że dużo ciekawych konkursów. Oczywiście też przyda się jakaś pomoc skierowana z mojej osoby. :)

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

 

 

Z góry dziękuje i przepraszam

 

 

 

LudzieCygana

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na zasłużone tak. Szkoda, że dałeś sobie tylko 4-5h, ponieważ siedzisz o wiele więcej na TS'ie. Jedynym małym minusem u Ciebie jest to, że szybko się denerwujesz, ale na ogól jesteś miły i uprzejmy. Powodzenia ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak Mikołajku,

 

- Jesteś ogarnięty, w końcu ustawiłeś sobie mikrofon na przycisk czego Ci serdecznie gratuluję,

 

- Doświadczenie jest, ogólne wymagania spełnione. ;)

 

Pozdrawiam, SzymON

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Wandi Ty jesteś bezkonfliktowy? :D EKHM.

 

 

 

Co do podania, to nie miałem żadnych przykrych sytuacji z Tobą, wydajesz się w porządku osobą, aczkolwiek są o wiele lepsze podania. Daje Ci na tak, powodzenia! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Niestety nie spełniasz naszych wszystkich wymagań których nie widać w kryteriach 



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...