Skocz do zawartości
LOVASSS

Powrót z emerytury.

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 

- 200 sensownych postów;

- Minimum 6 miesięcy stażu na forum;

- wiek min.16 lat;

- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym;

- brak ostrzeżeń w dziale admina*;

- dobra opinia wśród administracji;

- znajomość regulaminu forum na poziomie "bardzo dobrym";

- Ilość ostrzeżeń na forum nie może przekraczać - 5;

- Brak punktów ostrzeżeń;

 

*Dotyczy tylko wtedy, gdy posiadamy Admina. 

 

 

Wszystko spełnione.

 

Wzór:

 

1. Imię: Damian,

2. Kontakt: Steam, TeamSpeak

3. Lokalizacja: Siedlce

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Siedzę, praktycznie ciągle. :)

5. Posty (min.400 sensownych): Oczywiście, że tak.

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Wszystko to co mnie poproszą i będę uważał za stosowne.

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całym forum, gdzie będzie syf i jakieś niedociągnięcia.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam bardzo dobre, wiadomo nie z każdym relację są idealne, ale z każdym staram się jakoś racjonalnie dogadywać. 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam, jak coś robię to robię porządnie.

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Nie przypominam sobie.

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Dodam coś więcej. Mam na imię Damian, niedawno wybiło 18 lat, interesuję się sportem(piłkę nożna, rasowy snajper), Counter Strikiem, wieloma innymi pierdołami.:D Wiadomo jak każdy człowiek w miarę rozsądku imprezuję. W tym roku będę podchodził do matury, najbardziej obawiam się matematyki, ale myślę, że sobie poradzę.Co do sieci, posiadałem już ową rangę, starałem się bardzo dobrze wywiązywać się z moich obowiązków, które zostały mi narzucane. Nie było mnie na sieci dość spory czas, ale wróciłem z wielką chęcią niesienia pomocy. Ci którzy mnie znają, wiedzą że można mi zaufać, a Ci którzy nie dopiero się o tym przekonają. Co mogę więcej dodać, hmm, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. :)

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Posiadałem, więc doświadczenie mam.

 

 

 

Dziękuję. Pozdrawiam i zapraszam na ts3, poznamy się ;>

 

 

 

Proszę o szczerą opinię. 

 

 

@@Hazard, bardzo słabo płacą. :D

 

@@Wandi podczas przerwy zaglądałem na forum, a czas był resetowany. Na ts byłem cały czas, na serverach grałem, tylko się nie udzielałem(anonimowy człowiek). :) Niech nowi gracze się wypowiedzą.

 

 

 

Co do mojego odejścia nie będę podawał przyczyn. Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie, to jakas kpina! Nikt go nie lubi, brak kultury, klamca i oszust!

 

 

A tak na serio to nie.

 

Albo jednak tak :D

 

 

Doswiadczenie chlopak ma,

 

Bezkonfliktowy

 

Lubi pomagac :D

 

Wszyscy go lubia ;p

 

Cierpliwy, idealny kandydat, powodzenia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za słabo ci placa tej emerytury ze cie tu przywialo?:D

 

Jestem na tak, ogarnięty chłopak był tu juz moderatorem, a nawet super moderatorem wiec nad czym tu myslec.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo wszystko u Ciebie jest dobrze oprócz jednej rzeczy...

 

Mianowicie nie tak dawno wróciłeś po bardzo i to bardzo długiej przerwie a Czas Online: 7d 13h 49m to trochę za mało, daj się poznać nowym graczom.

 

 

 

@@Freezu nie mówie o czasie na forum tylko o tym, że go nie było ładnych pare miesięcy.

 

@@Freezu stanowczo na krótko ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lovo, stały gracz, chłopak pojawił się tu pewnie równo ze mną. Pamięta jak sieć się rozwijała, wie jak wygląda praca moderatora (pamiętaj, że forum się rozrosło od tamtego czasu :P). Wiem, ze jak za coś się bierzesz to obowiązki wypełniasz na 110%. Jesteś lubiany, kulturalny i miły w stosunku do graczy, a to w pracy moda jest niewątpliwą zaletą. Reasumując jestem na tak. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehh wątpię w Twoją moc. Nie poradzisz sobie z takim natłokiem obowiązków. No i pewnie już zapomniałeś jak zamyka się tematy  <_<

 

 

 

A tak poważnie to jak najbardziej na tak :D

 

Prawie wszyscy go znają, na forum jest już bardzo długo, zamiast z dziewczyną to przesiaduje na forum (znam to), ogółem wszystkie wymagania spełnione na 123,5% (wszystko dokładnie wyliczyłem).

 

Może nawet kiedyś uda mu się zamknąć jakiś temat!

 

 

 

Powodzonka :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czas Online: 7d 15h 33m - na forum udzielasz się sporadycznie - na nie.

 

Mimo resetu to 7 dni jest jak dla mnie, bardzo słabym wynikiem najpierw bym nad tym po pracował, a później starał o modka.

 

 

 

/edit

 

 

 

Kolejny powód - Na ts byłem cały czas, na serverach grałem, tylko się nie udzielałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem na tak. Ogarnięty, pomocny, kulturalny, dobre stosunki z innymi użytkownikami, poza tym pamiętam jak wcześniej posiadał moderatora, nie było do niego zastrzeżeń. 

 

 

 

Powodzenia ziom!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo, że jestem na TAK.

 

 

 

Znam Lovley' nie od dziś, miał już tą do czynienia z tą rangą.

 

Idealny kandydat na moderatora!

 

 

 

- Ogarnięty 

 

- Trzyma się regulaminu (Nie łamie go)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepszej osoby na kandydata być nie może! Bardzo ogarnięta osoba do tego bardzo pomocna. W dodatku miał już wcześniej moderatora, więc zna się na rzeczy. Troszeczkę go już znam, więc wiem co mówię :D Powodzenia! :wub:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...