Skocz do zawartości
LOVASSS

Powrót z emerytury.

Rekomendowane odpowiedzi

dwa dwa łosiem.

 

 

 

 

 

edit: szlag, miałem otwarte dwie karty i głosowałem na serwer - sorki :D

 

 

 

no to napiszę od razu może opinię: nie znam osobiście, lecz wydaje się miły i nie widze przeciwskazań - dałbym szansę :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, skoro był już moderatorem, nawet super moderatorem to chyba musi coś znaczyć ;3

 

- aktywny

 

- doświadczony

 

- najlepszy kandydat na chwilę obecną

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma lepszego podania. Na tak, wymagania spełnia, miał już moderatora, spisywał się bez zarzutów,, tak samo będzie pewnie tym razem :0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rowniez na tak

 

-Zglasza niepotrzebne posty,

 

jak dostanie modka sam bedzie mogl dawac +1.

 

- niestety nie wiem jak pelniles funkcje super moderatora , nie moje czasy,ale sobie z pewnoscia poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym momencie potwierdziłeś jaką jesteś chamską i bezczelną osobą. Wielki pan Cosec wrócił, osoba która psuje atmosferę na sieci.Nie tylko Ty jesteś tutaj, ale jak zwykle najwięcej masz do powiedzenia :DOdszedłem z sieci, wiadomo dlaczego, wróciłem, aby spróbować ponownie coś osiągnąć . Szczerość boli, niestety. Unikaliśmy się, ale jak widzę takie posty jak ten żal dupę ściska. Żenada! 

 

 

 

 

 

Przepraszam, ale również chciałbym aby potwierdził to ktoś inny z Administracji :)Inny powód przyjmę na klatę, ale nie ten wyżej, zależy mi na tym.

 

 

 

Powodzenia!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak to wspomniałeś mi na PW na Steam, że  ''żądasz wyjaśnień''  Dostaniesz je jak i każda osoba która oszołomiona zamknięciem tematu dając lajka. Głównie robię to dla Was bo po samym zachowaniu na steam mogłem po prostu to olać i być takim wrednym ch..  jak niektórzy myślą o Conse. 

 

Jesteś z nami praktycznie od  samego istnienia MH. Mogło Cie tu nie być już po paru miesiącach, ale to zostaje między nami co wtedy się wydarzyło.

Miałeś tutaj nawet super moderatora i szło Ci całkiem nieźle, lecz jest pewne ''małe''  ale.

Brak dojrzałości, czasem arogancja i gówniarskie podejście do danych osób. 

 

Dobrze pamiętam, że z braku szacunku do Consecuente nie było Cie tutaj. Poszedłeś sobie na inną sieć a nie pamiętam byś podjął jaką kolwiek rozmowę z jak to nazywasz gówniarsko ''Romkiem''

Niektóre osoby będąc na Twoim miejscu potrafiły to załatwić i żyły w zgodzie. Z szacunku do osoby starszej i z tego jaką rangę on posiada. Mnie wychowali tak, że osoba starsza może sobie pozwolić na więcej z tego względu, że wiele przeszła w życiu i może mieć racje niż nam się odmiennie wydaje.

Nie miałeś do niego szacunku i prezentowałeś takie zachowanie jak nie inne, więc traktuje Cie jako chama i gówniarza. Stąd może Ci się wydawać, że nie ma szacunku.  

Na własnym przykładzie Tomek udowadniał mi, że miał rację po czasie gdy to dostrzegłem. Szczerze powiedziawszy jak bym miał wywalić 500-1000 osób dla niego to bym to zrobił a dlaczego ? Bo dzięki niemu ta sieć się tak rozwinęła i śmiem twierdzić że istnieje bo gdy mnie nie było on brał wszystko na swoje barki.

 

Kolejny czynnik jak że ważne to opinia od s@ do mnie. Sam stwierdziłeś, że chcesz wrócić by zdobyć jakąś rangę.  Nie wraca się na sieć, by po prostu tutaj być ? Ranga to tylko dodatek i każdą osobę którą mam wyżej postawioną otrzymała rangę z mojej prośby skierowanej do niej na PW.

 

Starasz się to jest fakt, ale liczą się też inne cechy. Brak szacunku i czasem zachowanie na na odpowiednim poziomie eliminuje Cię na dzień dzisiejszy z tej pozycji. 

Nie postarałeś się załagodzić sytuacji tylko ''omijałeś''  Tak się nie robi by zyskać szacunek. To jest tylko uniknięcie czasowe. 

Pokaż, że masz jaja i nie jesteś małym gnojkiem. Spróbuj się przełamać i załatać te błędy, które zostały popełnione kiedyś.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To teraz kilka słów ode mnie.

 

 

 

Odszedłem z sieci w kulturalny sposób, nikogo nie powinno interesować to co robiłem, jak mnie tutaj nie było. Mh było i jest dla mnie ważne, jeżeli by tak nie było miałbym to w dupie, na swoje rangi zawsze musiałem sobie zapracować, nic nigdy nie dostałem za "przylizanie".Nie ma osób idealnych, ja ową również nie jestem, ale braku szacunku do osób starszych i mojego wychowania nikt mi nie zarzuci. Nie chciałem wracać do przeszłości, ale w tej sytuacji jestem do tego zmuszony. Od mojego odejścia nie miałem z Consciem kompletnie żadnego kontaktu, z wielu względów nie chcę go dalej posiadać(on na pewno również). Wolałem ten temat ominąć, niż dalej ciągnać tą spinę. Odszedłem, bo w moim przekonaniu osoba mądrzejsza powinna ustąpić. Przedział wikeowy jest widoczny, ale szacunek chyba obowiązuję w obu kierunkach. Kiedyś mieliśmy bardzo dobry kontakt, siedzieliśmy razem na kanale, jak miałem problem to on mi pomógł, ale pięknego dnia od pojawienia się "największego gówna, lizdupa olda" wiele rzeczy uległo zmianie. Doskonale pamiętam, ja sprzeciwiłem się w podaniu Olda na moderatora, jak zostałem wtedy potraktowany przez Consca? Właśnie tak jak teraz, czyli chamsko i bezczelnie. Nie byłem zawsze wobec niego fair, zgadza się, ale on również nie zachowywał się wobec mnie dobrze, jak i wobec moich kolegów z sieci, mam poprzypominać niektóre sceny? Myślę, że publicznie na forum tego robił nie będę, bo może to źle wpłynąć na wizerunek Najlepszego Head Admina na Multi-headzie, który na pewno zrobił dużo dla sieci, ale nie oszukujmy się są też negatywne strony. :) Nie znam go w realu, nie oceniam, ale unikam, od prawie 2 lat, 0 kontaktu, wróciłem na sieć z myślą, że mogę tu jeszcze coś osiągnąć, a dostaje od Ciebie ripostę, że wróciłem dla "rangi" ? 2 tygodnie temu napisałem CI @@aquax, że zamierzam spróbować w najbliższej rekrutacji, nie miałeś nic przeciwko, a tu raptownie 2 dni temu wraca "Conse" i od razu moje podanie jest odrzucone z jego powodu?Ale w sumie, nawet już nie chodzi o to podanie, tylko o inne rzeczy z tym związane. Nie mam zamiaru się godzić, jeżeli tak bardzo Cie to boli, ustąpię po raz kolejny(Nigdy tak szybko nie odpuszczam, ale @@aquax o tym na pewno wiesz i się przekonałeś), do niektórych rzeczy dojrzałem i wiem, że dyskusja ze starszym człowiekiem zazwyczaj kończy się klęską. :) Jednak wiem, że na sieci jest miejsce dla nas oboju. :)

 

 

 

W kwietniu 2014 r posypała się cała zajebista ekipa, byłem wtedy Super Moderatorem, do mojej pracy Consec ciągle miał jakieś negatywne uwagi i problemy.(sytuacja miała miejsce, po oldzie, wcześniej było wszystko dobrze :P ) To nie jest płacz, tylko szczera prawda. Wiem, że momentami mam gówniarskie zachowanie, ale nie oszukujmy się mam dopiero 18 lat o_O. Starałem się jak mogę, było wiele konfliktów, ale ten czas tutaj i tak zawsze wspominam na plus, poznałem tu wiele znakomitych ludzi, wiele osób mnie zna i wie jaki na prawdę jestem, dlaczego zazwyczaj osoby są (oceniane i odrzucane) z powodu jednej osoby z czerwoną rangą. Moje podanie, przeczytaj wszystkie wypowiedzi, aquax szanuję Cię bardzo, ale w tej sytuacji, wiem, że idziesz za Consciem, jesteście przyjaciółmi chwała wam za to, ale nie powinno się tak traktować ludzi. :) Za swojej zachowanie sprzed kilku lat jestem w stanie przeprosić, ale również oczekuję tego samego. Jestem szczery, mówię to co uważam, za stosowne, popełniłem kilka błędów. Mój powrót na sieć był przemyślany. Mam jaja, piszę to co myślę, może to się komuś podobać, albo i nie. 

 

 

 

"Kolejny czynnik jak że ważne to opinia od s@ do mnie. Sam stwierdziłeś, że chcesz wrócić by zdobyć jakąś rangę." nie rozumiem, mam sądzić, że chodzi o to? Moje podanie już po chwili napisania było z góry odrzucone :P 

 

 

 

Na tej sieci wiele się dzieje, zawsze byłem w tym jakąś częścią, jakimś procentem tego wszystkiego. To co napisałem teraz, to wszystko co myślę, więcej nie mam zamiaru pisać, tylko dodam, że zazwyczaj prawda boli :) Dodam na koniec, że to chyba @@aquax nie ten czas abym się przełamał. Tyle ode mnie, dziękuję. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Administracja to zlepek różnych charakterów, wszyscy mają swoje wady i zalety, trzeba tym umiejętnie zarządzać. Każdy z was ma własne zdanie i po każdej ze stron jest trochę racji, jednak człowiek z klasą to taki, który nie unosi się honorem, a potrafi przyznać się do błędu i użyć słowa "przepraszam". Chciałbym zobaczyć każdą osobę ubliżającą w różnym czasie Consecuente twarzą w twarzą rozmawiającą z Tomkiem. Przecież dla wielu z Was mógłby być ojcem. On ma Was przepraszać za to, że ma swoje zasady i twardo się ich trzyma? Bądźmy poważni. Consecuente to twardy charakter, co nie znaczy, że nie ma ludzkich odruchów. Jest bardzo inteligentną osobą, z którą każdy może dojść do kompromisu. Wystarczy wykazać chęci. Jednak wielu z Was, typowo po szczeniacku, unosi się honorem. Wyobraźcie sobie, że za 20 lat, gdy już wielu z was będzie dojrzałych, jakiś nastolatek będzie oczekiwał od Was przeprosin, wyjaśnień... Nie róbmy sobie jaj...

 

 

 

Lovo, miałeś czas, w którym mogłeś pewne sprawy wyjaśniać. Twierdzę, że zachowywałeś się podobnie do przykładu opisanego wyżej. Uważam, że jakieś szanse nadal zostały. Musiałbyś jednak zmienić taktykę. Zamiast wylewać żale na forum, spróbuj po ludzku porozmawiać. Być może jest jeszcze taka możliwość. Sądzę, że jest, bo łatkę chama i drania Consecuente przylepia sobie z premedytacją.

 

 

 

Gdybym dłużej przysiadł, mógłbym wymienić kilka kolejnych osób, które obierały podobną taktykę. W tym czasie mogły nadal zasiadać w administracji, ale nie, bo honor... Ludzie i zwyczaje na sieci cały czas się zmieniają, ale tylko nieliczni od początku trzymają się swoich zasad i są consecuentni. :)

 

 

 

Pozdro grzbiety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Siedzę, praktycznie ciągle. :)

Słabo u ciebie z czasem online.

 

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Wszystko to co mnie poproszą i będę uważał za stosowne.

Brak uzasadnienia.

 

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całym forum, gdzie będzie syf i jakieś niedociągnięcia.

Czyli całe forum, czy tam gdzie jest "syf" i znajdują się niedociągnięcia?

 

 

8. Posiadanie umijętności współpracy z ludźmi: Posiadam bardzo dobre, wiadomo nie z każdym relację są idealne, ale z każdym staram się jakoś racjonalnie dogadywać.

Kiedy składałem podanie, takie błędy były karane odrzuceniem podania, albo chociaż wytykane.

 

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam, jak coś robię to robię porządnie.

Jak coś robię to robię to tak aby robić robiąc.

 

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Nie przypominam sobie.

Mógłbyś chociaż wykazać troszkę inicjatywy i poprosić moderatora o taką informacje. Rozumiem, że był reset i skasował się ostrzeżenia, ale co po nim.

 

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Posiadałem już ową rangę, starałem się bardzo dobrze wywiązywać się z moich obowiązków, które zostały mi narzucane. Nie było mnie na sieci dość spory czas, ale wróciłem z wielką chęcią niesienia pomocy. Ci którzy mnie znają, wiedzą że można mi zaufać, a Ci którzy nie dopiero się o tym przekonają. Co mogę więcej dodać, hmm, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. :)

Coś o sobie.

 

 

 

Najlepszy kandydat, ale słaby. Neutralne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

 

Albo na tak.

 

Nie wiem.

 

Nie znam.

 

Dałbym Ci tak, ale nie jesteśmy kolegami :v

 

 

 

Nie mam nic do pozostałych kandydatów, ale jeśli nikt inny podania nie złoży, to lepszego kandydata nie będzie.

 

Spełniasz wymagania. Masz doświadczenie. Do tego się nie znamy, więc jeszcze mi nie podpadłeś :v

 

 

 

Można zaakceptować ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja się wypowiem...

 

I nie, nie jest to jakieś po koleżeńsku...

 

Dajcie sobie już spokój...

 

Czy jako SuperMod się nie sprawował?

 

Patrzcie trzeźwo! Bo te Wasze wypowiedzi są śmieszne!

 

Widzicie lepszego kandydata? Kogo?

 

Lepiej zostawmy forum bez opieki...

 

Dajmy rangi noname po których niewiadomo czego można się spodziewać...

 

Obaj Panowie doszli do porozumienia,

 

A skoro i Konsek wyraził ponowną chęć otwarcia tego podania to też o czymś musi świadczyć...

 

Żałość me serce pogrąża... Okej, Lovo ma tylko 8 dni na forum, ale nie jest nigdzie napisane, że ma spędzać tu całe dnie...

 

Jakby był lujem to by na noc włącza autorefreshera i by nabił dni nawet byście nie zwrócili uwagi...

 

Każdy na drugą szansę tutaj zasługuje i nie jeden ją dostał... Więc?

 

 

 

JESTEM NA TAK!

 

 

 

 

@... Praktycznie w ogóle się tutaj nie udzielasz od pewnego czasu... Skąd w ogóle Twoja wypowiedź...

 

Twój czas online nabiłeś już dawno, a teraz zaglądasz od święta, więc myśle, że nawet Twój głos nie zostanie wzięty pod uwage...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]Po dłuższych przemyśleniach i rozmowę z otóż tym panem który złożył to jakże niesamowite podanie wywnioskowałem ,że jest to bardzo dokładne jakże i dobre podanie które powinno zostać PRZYJĘTE!

 

Oczywiście jestem na ogromne i jakże wielkie TAK 

 

- Podanie jest napisane jak każde moje. Czyli idealne :3[/align]

 

[align=center]- Urodzony 3 dni po rozpoczęciu roku szkolnego (PRZYPADEK NIE SONDZE)

 

- Wiek

 

- Były SuperModerator

 

 

- Aktywny

 

- Przyjazny Kumpel :3

 

- Doświadczenie

 

- Napompowany z nową energią po długim urlopie

 

- Bardzo pomocny

 

- Przyjacielski

 

- Szlachetny

 

 

Tak między nami (nikomu nie mówcie) - Oficjalnie kumpel :3

 

 

 

 

 

 

 [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepszego kandydata nie widzę na to stanowisko spełnia wymagania, był tutaj juz moderatorem nawet super, zna się na rzeczy, pomocny, miły i ogarnięty. Powodzenia Damjan

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...