Skocz do zawartości
Gość

Powrót:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam ponownie! Myślę,.że większość z was mnie pamięta, a jeśli nie to - Na imię mi Dawid, lat mam dwanaście, byłem tutaj Redaktorem, jednak z własnej głupoty zrezygnowałem i teraz tego żałuje. Tułałem się na dwóch sieciach, ale w czasie rozmowy z Relopem doszedłem do wniosku, że "najlepiej to było na mh" :). Powróciłem do gry w CS:GO,więc spotkać można mnie tylko na serwerze CS:GO FFA. Miałem w tej grze problemy z fps`ami, ale długo szperałem w necie i jakoś w miarę to ogarnąłem, da się grać. Pozdrawiam wszystkich i piona!

 

 

P.S: Piszę z telefonu, więc możliwe, że są błędy ortograficzne i stylistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

niecałe dwa tygodnie temu pisałeś temat z pożegnaniem, teraz już temat z przywitaniem się? zdecyduj się :)

 

cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strasznie mieszasz...

 

"Narka, wróciłem na swoją starą sieć, z którą łączy mnie dużo więcej niż z tą. Nie wrócę... "

 

 

 

A teraz jednak doszedłeś do wniosku że tu było najlepiej ? Masakra, zdecyduj się albo pomyśl zanim coś napiszesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

niecałe dwa tygodnie temu pisałeś temat z pożegnaniem, teraz już temat z przywitaniem się? zdecyduj się :)

 

 

cześć

 

 

 

 

 

 

 

Strasznie mieszasz...

 

"Narka, wróciłem na swoją starą sieć, z którą łączy mnie dużo więcej niż z tą. Nie wrócę... "

 

 

 

A teraz jednak doszedłeś do wniosku że tu było najlepiej ? Masakra, zdecyduj się albo pomyśl zanim coś napiszesz.

 

 

 

 

..."Tułałem się na dwóch sieciach, ale w czasie rozmowy z Relopem doszedłem do wniosku, że "najlepiej to było na mh"...Tak, doszedłem do wniosku TERAZ, że tutaj było najlepiej. Co w tym złego? Może mi się tutaj najbardziej podobało? "Nie wrócę" - Jestem w trakcie dojrzewania, nie raz mogę mówić, że czegoś już nie zrobię a jednak to zrobię...Tak samo było z CS:GO, pisałem Conskowi, Chudemu, że już nie będę grał bo mam mało fps, a jednak gram. 

 

Nie rozumiem spiny, że wróciłem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt nie spina.

 

Wy to lubicie pisać pożegnania i powitania. Równie dobrze mogłeś teraz wrócić grać na cs GO bez pisania tego "powitania" .

 

 

 

A tam... cześć znów .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Powinnismy sie cieszyc ze taki dobry redaktor powrócił  :good:

 

Witaj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Eliksir na odmładzanie :o Witaj znowu

 

 

 

 

Przynajmniej umie pisać poprawnie. Witaj :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W sumie czasami nie chce mi się grać w CS:GO, więc można mnie jeszcze na DD2+DM jeszcze spotkać :D

 

 

P.S: A jakby na dd2+dm nie było ludzi to DD2#2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...