Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Could not load library - rozwiązanie problemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Od jakiegoś czasu widoczny jest ten problem dla graczy, którzy posiadają steama.

 

 

 

Podczas odpalania Csa wyskakuje tło menu HL , a następnie komunikat z błędem o treści - " Could not load library"

 

 

 

Na forum możemy znaleźć już co nieco na ten temat, tym bardziej, że dzisiaj w nocy problem się nasilił, co jest bardzo widoczne.

 

 

 

Dam tutaj swoje rozwiązanie ze swojego źródła, które mnie nie zawiodło i wszystko śmiga już poprawnie, prosiłbym, aby ten post dostał podpięty. Pomogłem już części znajomych na steamie, ale pomyślałem o tym, że przyda się to wszystkim :)

 

 

 

INSTRUKCJA :

 

 

 

Pobieramy plik - http://www.mediafire.com/download/2mqdj6bcpjaez01/fix+cs+1.6+by+atom.rar

 

( Pobierze nam się plik "csstrike"

 

 

 

Następne co musimy uczynić to wkleić ten folder do naszego folderu z grą, domyślnie -

 

 

 

Dysk:/Steam/Steamaps/Common/Half life ( ALE NIE USUWAMY FOLDERU "HALF LIFE", TYLKO ZAWARTY W NIM "CSSTRIKE"

 

 

 

Radziłbym zrobić kopie oryginalnego folderu, wystarczy, że wytniemy oryginalny, a w jego miejsce skopiujemy folder zawarty w linku.

 

 

 

Jeśli macie jakieś bindy czy swoje ustawienia, które są ważne to można bez problemu je zapisać kopiując jeszcze z oryginalnego folderu plik "Config" a następnie wklejając go do już obecnego w folderze z grą nowego folderu "Csstrike"

 

 

 

Na koniec dodam, że po zrobieniu tego zalecam zrobić jeszcze jedną rzecz, mianowicie wchodzimy w Steam/Biblioteka gier i klikamy na ikonke Csa prawym przyciskiem myszy , by następnie wejść w zakładkę - "właściwości", poźniej "Aktualizacje" i tam dobrze jest zaznaczyć opcję "NIE AKTUALIZUJ AUTOMATYCZNIE"

 

Domyślnie jest - "Zawsze aktualizuj"

 

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem, 5 ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...