Skocz do zawartości
Pihu

Podanie Pihu <MIEDZYRZECZ>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pihu

 

Wiek: 21

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Brak doświadczenia, aczkolwiek miałem kilka propozycji bycia adminem. Myślę, że jestem w stanie szybko się tego nauczyć i ktoś mi przy tym pomoże :)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 0

 

Staż w CS-sie: Z 5-6 lat będzie

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Z tego co widziałem na Game Trackerze to w maju będzie już rok od kiedy gram na tym serwerze (i w sumie tylko na nim). Składam podanie o admina z tego powodu, iż spędzam na nim stosunkowo dość sporo czasu i zwyczajnie denerwują mnie sytuacje, gdy jest jakiś cziter na serwerze, a nie ma niestety żadnego admina. Nigdy w życiu jeszcze nie grałem na czitach i nie mam takiego zamiaru... (kto nie chce niech nie wierzy ;d ) Podanie chciałem złożyć już kiedyś, ale ograniczały mnie delegacje do Niemiec przez które nie mogłem grać, teraz jestem już na stałe w Polsce :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 50h w ciągu ostatnich 2 tygodni, każdego dnia pewnie jest to różny czas

 

Kontakt: steam - Pihu

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Pihu%20%3CMIEDZYRZECZ%3E/80.72.43.106:27032/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK.

 

+aktywność świetna

 

+zgłoszenia są

 

+kultura nie mam zarzutów

 

+0 problemów z graczem

 

+mówi przez mikro

 

a jeżeli chodzi o amx to na pewno się tego nauczy jak chce być adminem, a trudne to nie jest. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć!

 

Nie wiem w sumie, czy jako zwykły, szary gracz mam tutaj coś do gadania, ale...

 

 

 

jestem jak najbardziej za!

 

Może i nie ma doswiadczenia, ale wszystko jest dla ludzi - sie nauczy.

 

Czesto go widuje na serwerze +

 

Ogarniety w grze +

 

Na majku mozna z nim pogadac, kontaktowy i kulturalny +++

 

 

 

Pihu gl&hf! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cieszę się, że taka osoba jak Ty zdecydowała się złożyć podanie. :)

 

 

 

Bardzo miło mi się z Tobą na serwerze 'rozmawia', można się pośmiać, no i te info... :D

 

Niesamowicie dużym plusem jest to, że jesteś stałym graczem tego serwera, a godziny w ciągu tygodnia jak i miesiąca są zdecydowanie zadowalające. :)

 

 

 

W tym przypadku nie mam nawet na co czekać - z miejsca akceptuję (poza tym u każdego masz poparcie)!!!

 

Co do AMXX - jest bardzo proste do ogarnięcia, możesz skorzystać z mojej pomocy, jak i z pomocy innych Adminów, którzy na pewno podejmą się zadania i wytłumaczą. :)

 

 

 

Napisz mi na pw wiadomość ze swoim STEAM_ID.

 

Witam w gronie. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...