Skocz do zawartości
daz.

To może ja spróbuje. ;>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mvciek. ;*

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem): Adminem byłem setki razy, więc doświadczenie mam.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Na ten moment będzie 8-9/10 kiedyś 10/10 ;p

Staż w CS-sie: Dokładnie nie pamiętam. W przybliżeniu może z 6 lat ;p

Steam / NonSteam: Steam oczywiście

Dlaczego Ty: Ponieważ dużo grywam na serwerze, ogarniam, jestem bezkonfliktowy i nie raz widzę cheaterów, a nie ma admina.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5h

Kontakt: gg: 50410005, PW, steam: http://steamcommunity.com/id/Mvciekkk/na PW mogę podać FB/nr tel ;p

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Mvciek.%20%3B%2A/80.72.43.106:27032/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]Jestem na tak ; )[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

[align=center]` Godzinki są [/align]

 

[align=center]` Ogarnięty[/align]

 

[align=center]` ,, NOŁ LIFE " :D[/align]

 

[align=center]` Kulturka [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


steam, umiejętności oraz wiek są na plus - brakuje jednak dłuższej przynależności i większego udzielania się. ode mnie NEUTRALNIE

, pokaż się przez tydzień/dwa i wtedy moja szalka zatrzyma się na opcji "tak"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Z kulturą jest u Ciebie ciężko, byłem świadkiem jak wyzywasz graczy od 'idiotów'. Grasz tydzień i od razu piszesz podanie o admina, pograj dłużej, poznaj graczy na serwerze i wtedy napisz podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Puki co jestem na nie. Miałem  przyjemność grać z userem. Jakies tam sprzeczki z graczami jeszcze trochę a zakończone by były ban po słownym upomnieniu uspokoił się . Nowa twarz niech pogra a później złoży podanie. Trzeba troche popracować nad ranga.

 

No i ten wiek 16 średni pomysl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram słowa moich przedmówców powyżej. Niby godziny oraz umiejętności są, ale tylko tydzień grania na serwerze to moim zdaniem trochę za mało i za szybko, żeby składać podanie o funkcję administratora. Jednakże na uwagę zasługuje data założenia konta na forum, które jest z 2014 roku. W związku z tym zachodzi pytanie pod jakimi nickami gracz, grał wcześniej, może pod jakimiś, które są nam bardziej znane. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram słowa moich przedmówców powyżej. Niby godziny oraz umiejętności są, ale tylko tydzień grania na serwerze to moim zdaniem trochę za mało i za szybko, żeby składać podanie o funkcję administratora. Jednakże na uwagę zasługuje data założenia konta na forum, które jest z 2014 roku. W związku z tym zachodzi pytanie pod jakimi nickami gracz, grał wcześniej, może pod jakimiś, które są nam bardziej znane.

 

 

 

Rozwieję Twoje wątpliwości- http://multi-head.pl/index.php/topic/81410-witam-po-ponad-rocznej-przerwie-d/#entry428771

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na TAK

 

+Poznałem go dość dobrze i wiem ,że chłopak jest ogarnięty i poradzi sobie z tą posadą :)

 

+Godzinki są wbite

 

+Wiek

 

+Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troszkę rozmyślałam nad tym podaniem i myślę, że to, co napiszę będzie odpowiednią decyzją.

 

Na prawdę biorę sobie do serca wypowiedzi wszystkich, tak więc napiszę w ten sposób:

Kilka osób jest na tak, kilka na nie, kilka neutralnych.

Pójdźmy w takim razie na kompromis (w tym wypadku niech będzie, że najbardziej zgodzę się z wypowiedzią @z.r.a.z.'a) - podania ani nie akceptuję, ani nie odrzucam, tylko zamykam na okres 8 dni.

 

kilka słów do Ciebie - jeżeli w ciągu tych dni pokażesz jak bardzo zależy Ci na owej funkcji (czyt. grywanie na serwerze cały czas, wykręcenie tygodniówki, kultura etc) to dnia 12 lutego Twoje podanie zostanie zaakceptowane. Pamiętaj, że mam wgląd do wszystkiego i będę bacznie obserwować Twoją osobę. Jak tylko zobaczę jakiś jeden chociażby mały wybryk to podanie z miejsca zostaje odrzucone.

 

Ja oczywiście zawsze byłam zdania, że każdemu należy się szansa jeśli oczywiście osoba ma spełnione wymagania.

Tak jak napisał @_Masta_Yoda_ - nikt z Nas nie wie czy gracz nie grał wcześniej pod innym/i nickiem/ami. Co prawda Maciej jest z Nami krótko i gra na serwerze od niedawna, ale jego wymagania są w 90% spełnione, więc nie widzę podstaw do skreślania go od razu i odrzucania podania.

Małe słówko do @logiś - Dam Ci przykład: skreśliłeś ze stanowiska od razu @NKE. (klik)

, bo jego godziny były kiepskie i ponoć z kulturą było coś nie halo, ale jak widać było warto dać mu szansę i myślę, że przyznasz mi rację. Tak samo jest z Maćkiem. Natomiast tak jak powiedziałam: Jeden mały wybryk i podanie zostanie z miejsca odrzucone. Na tą chwilę dajmy mu się wykazać. :)

 

Myślę, że to wszystko, co miałam w tej kwestii do napisania.

Także - do działa. Wszystko w Twoich rękach.

/zameczek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...