Skocz do zawartości
Gość

[Pytanie]Win7

Rekomendowane odpowiedzi

1) Mam windows7 Home Premium z płyty kolegi (32bity)

2) Miałem windows 7 Home Premium (64bity)

3) Nie mam tutaj żadnego programu do formatowania (wcześniej miałem emachines recovery)

4) Chciałbym sfortmatować, ale nie wiem czy będe miał tak jak wtedy czyli 64bity te programy co miałem (podstawowe) itd.

5) POMÓŻCIE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CHCE LINK DO JAKIEGOŚ PROGRAMU ŻEBY SFORMATOWAĆ PC DO STANU FABRYCZNEGO

CZYLI TEN CO MIAŁEM 64BITY PRZED INSTALACJĄ Z PŁYTY MOJEGO KOLEGI

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CHCE ODPOWIEDŹ NA PYTANIE 4.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zależy czy będziesz formatował cały dysk czy tylko konkretna partycje. jak cały dysk to wtedy będziesz musiał wgrać jeszcze raz win a jak tylko partycje to zostanie ci ten który masz teraz czyli twojego kolegi.

 

Pytanie jeszcze która partycję chcesz sformatować o ile to masz zamiar zrobić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O tym czyja jest kopia Windowsa nie świadczy z której płyty był instalowany a jaki serial number został wpisany. Oryginalnego Windowsa możesz na własny użytek kopiować do woli. Jeśli jednak używasz scrackowanej kopii to jak można mówić, że jest ona kogokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

zależy czy będziesz formatował cały dysk czy tylko konkretna partycje. jak cały dysk to wtedy będziesz musiał wgrać jeszcze raz win a jak tylko partycje to zostanie ci ten który masz teraz czyli twojego kolegi.

 

Pytanie jeszcze która partycję chcesz sformatować o ile to masz zamiar zrobić?

 

 

Partycje nie chce cały komp lub chociaż dysk C 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

O tym czyja jest kopia Windowsa nie świadczy z której płyty był instalowany a jaki serial number został wpisany. Oryginalnego Windowsa możesz na własny użytek kopiować do woli. Jeśli jednak używasz scrackowanej kopii to jak można mówić, że jest ona kogokolwiek.

 

 

Właśnie kod z jego windowsa juz został użyty i teraz mam na pulpicie że ta kopia WIndows 7 nie jest oryginalna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do formatowania dysku nie jest potrzebny żaden program. Recovery służy do odzyskiwania zainstalowanych już danych na dysku a nie tworzenia nowej instalacji.

 

 

Jeśli nie masz własnego seriala to tak będzie. Możesz ewentualnie wgrać crack ale w tym już Ci nie po mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Do formatowania dysku nie jest potrzebny żaden program. Recovery służy do odzyskiwania zainstalowanych już danych na dysku a nie tworzenia nowej instalacji.

 

 

Miałem recovery na swoim i tutaj nie ma.

 

I na dodatek pokazuje mi ze mam 32bitowy system i wykorzystuje do każdej gry tylko 500mb z 8gb ramu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz potworne zaległości w wiedzy z informatyki. Windows do danego programu przydzieli tyle zasobów ile program wymaga. Inną sprawą jest fakt, że 32 bitowy system obsłuży Ci maksymalnie 4 GB pamięci RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Masz potworne zaległości w wiedzy z informatyki. Windows do danego programu przydzieli tyle zasobów ile program wymaga. Inną sprawą jest fakt, że 32 bitowy system obsłuży Ci maksymalnie 4 GB pamięci RAM.

 

 

Jak gram w gry gdzie moge zobaczyć ile wykorzystuje ram to wykorzystuje np 150 a zostaje 350mb wolnego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I bardzo dobrze, więcej nie potrzeba. Tylko się cieszyć, że jest jeszcze zapas. W innym przypadku braki w pamięci RAM musiałyby zostać zastąpione plikiem wymiany na dysku twardym. A ten jest znacznie wolniejszy od pamięci RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra no to jak , gdy zrobie formata jakimś programem żeby mieć komputer jak wtedy gdy kupiłem zanim zainstalowałem z tej płyty kolegi mogłem tak zrobić przez recovery 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli masz jeszcze gdzieś kopię stworzoną przez program Revovery to da się zrobić pod warunkiem, że będziesz miał go zainstalowanego. Ten komputer to laptop? Może masz ukrytą partycję z instalką windowsa , którą uruchamia się poprzez uruchomienie komputera i wciśnięcie odpowiedniej kombinacji klawiszy. Wątpię czy przez wątek na forum ktoś zdoła Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokonałeś już jakiegoś formatowania? Jeśli tak to z recovery nici, ponieważ partycje recovery działają do czasu gdy użytkownik nie ingeruje w układ dysku (partycje), jeśli tak jak napisałeś zainstalowałeś system ponownie to prawdopodobnie recovery jeśli taka istaniała już się nie uruchomi, polecam w obecnej chwili, pobrać z internetu 64-bitową kopię systemu i ją zainstalować. Następnie jeśli posiadasz swój kod systemu użyć go, a jeśli nie to crack.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1) Mam windows7 Home Premium z płyty kolegi (32bity)

 

2) Miałem windows 7 Home Premium (64bity)

 

3) Nie mam tutaj żadnego programu do formatowania (wcześniej miałem emachines recovery)

 

4) Chciałbym sfortmatować, ale nie wiem czy będe miał tak jak wtedy czyli 64bity te programy co miałem (podstawowe) itd.

 

5) POMÓŻCIE

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

CHCE LINK DO JAKIEGOŚ PROGRAMU ŻEBY SFORMATOWAĆ PC DO STANU FABRYCZNEGO

 

CZYLI TEN CO MIAŁEM 64BITY PRZED INSTALACJĄ Z PŁYTY MOJEGO KOLEGI

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

CHCE ODPOWIEDŹ NA PYTANIE 4.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@EDIT. MAM PC

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przecież nie da się przywrócić windowsa po formacie dysku. Musisz na nowo go zainstalować.

 

 

Nie wydaje mi sie takto by mi dali płyte z tym windowsem...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...